تقدیرنامه

پاس داری و شکرگذاری از زحمات و الطاف دیگران یکی از وظایف نیکو و پسندیده می باشد. خواه در برابر خالق و خواه در برابر مخلوق.

این تقدیرنامه ها و لوح ها به جهت قدردانی و تشکر از زحمات و مواهب انجام شده به افراد سازمان ها، موسسات، ادارات و... اعطاء می گردد.
بهتر آنست که این امر، مطلوب واقع گردد. ما در فانوس پرینت به پاس اعتماد و همدلی شما مفتخریم که این امر تحسین برانگیز را با دقت و کیفیت بسیار بالا و هم چنین در طرح هایی متنوع و موردپسند و دلخواه شما در اختیارتان قرار دهیم.

تقدیرنامه
تقدیرنامه
تقدیرنامه
تقدیرنامه
توضیحات

تقدیرنامه

بی شک شکرگذاری و سپاس، نه تنها در برابر خالق که در برابر مخلوق نیز مطلوب است.لوح سپاس و تقدیرنامه به دلیل ارایه خدمات ارزنده افراد یا سازمان‌ها در مقاطع خاص یا استمرار در انجام فعالیت‌های شایسته به آنها اعطاء می‌شود.

فانوس پرینت برای برقراری ارتباطی ویژه بین شما و دیگران پیشنهادی غیر قابل چشم پوشی دارد. مجموعه‌ای زیبا از کاغذهای فانتزی و رسمی، طراحان مجرب برای گرافیک و تجهیزات به روز  با بهترین مواد اولیه در تنوعی بی نظیر، هر تعدادی که به آن نیاز دارید از ۱ نسخه تا هزاران نسخه.

کسی که به دیگری خدمت می کند و نعمتی در اختیار او می گذارد و از مواهب خویش به او می بخشد هر چند انتظار قدردانی و تشکّر نداشته باشد، وظیفه انسانی که مشمول نعمت او شده است این است که در مقام شکرگذاری و سپاس برآید.

لوح یادمان به بستگان اشخاصی که در مسیر تحقق آرمان‌ها و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی، دفاع از کشور، انجام ایثارگرانه مأموریت‌ها و ارایه خدمت داوطلبانه، جان خود را از دست داده‌اند اعطا می‌شود.

سندی که به موجب آن از اشخاص حقیقی یا حقوقی بابت انجام فعالیت و یا خدمتی خاص تشکر و قدر دانی می شود . ما در فانوس پرینت بعد از طراحی می توانیم آن را به شکل های مختلفی مانند شاسی ام ادی اف ، شاسی فوم برد و… چاپ و یا اجرا کنیم.