کارت دعوت جشن تولد

خاطره‌سازی برای کودک دلبندتان ساده‌تر از آنست که تصور می‌کنید. اولین قدم ارسال کارت دعوت از دوستان وعزیزانتان به جشن تولدی است که ترتیب داده‌اید.شما می توانید با استفاده از جلوه های گرافیکی و شخصیت های مورد علاقه کودکتان در تمامی اقلام و ملزومات برگزاری جشن از جمله کارت دعوت ، ریسه، کلاه و ....در این مراسم برای کودک، میهمانان و دوستانش خاطره ای ویژه به جا بگذارید. فانوس پرینت با تکیه برتجربه و پتانسیل گرافیک و چاپ خود در این امر مهم در کنار شما خواهد بود .

کارت دعوت جشن تولد
کارت دعوت جشن تولد
کارت دعوت جشن تولد
کارت دعوت جشن تولد
کارت دعوت جشن تولد
توضیحات کارت دعوت جشن تولد

با طراحی کارت دعوت جشن تولد خود یا فرزندتان خاص باشید و خوش بدرخشید.

امروزه طراحی کارت دعوت و تبریک زیبا و حرفه‌ای به‌دلیل تنوع بسیار زیاد، سخت و چالش برانگیز شده‌است. اگر بخواهید کارت دعوت جشن تولد زیبایی داشته باشید، نیازمند یک طراحی حرفه‌ای هستید که بتواند شما را به‌خوبی به مخاطب معرفی کند. طراحی کارت دعوت شما اگر مانند سایر کارت های دعوت باشد و هیچ چیز متمایز کننده‌ای در خود نداشته باشد، توجه مخاطب را به خود جلب نمی کند و تاثیرگذاری خود را از دست می‌دهد.

نکات مهم در طراحی کارت دعوت جشن تولد؛

در طراحی کارت دعوت ابتدا باید بدانید چه می‌خواهید و هدفتان چیست. سپس موضوع و هدف مشخص شده را به شیوه‌ای نوین در کارت خود به‌کار ببرید. برای استفاده از تصاویر در طراحی کارت دعوت هیچ محدودیتی وجود ندارد. گرافیک و هنر در طراحی کارت دعوت جشن تولد حرف اول را می‌زند و شانس موفقیت شما را بسیار بالا خواهد برد. تنها زمانی طراحی کارت دعوت شما جذاب و گیرا می‌شود که با یک تم قدرتمند طراحی گردد. سعی کنید طراحی کارت دعوت جشن تولد را در سایزهای بزرگ انجام دهید. سایزهای متداول و مرسوم شاید طرفدار داشته باشند ولی سایز کارت اگر متفاوت و بزرگ باشد توجه بیشتری رو به خودش جلب می‌کند و نادیده گرفته نمی‌شود، بدین ترتیب شما از سایرین متمایز خواهید شد.

کارت دعوت جشن تولد معمولاً شامل یک مقوای تاخورده و ۲ لتی است که به فراخور این مناسبت طراحی می‌شوند که در یک لت آن یک عکس یا طرح گرافیکی مرتبط و در لت مقابل متنی با فونت زیبا به چاپ می‌رسد.  امروزه چاپ برجسته و افزودن روبان و حتی پلاک‌های فلزی طلایی و از این دست موجب پدید آمدن کارت‌های تجملی و گران قیمت شده و تهیه کننده یا سفارش دهنده، این مسئله را مایه ماندگاری کارت در ذهن مخاطب و نگهداری دائم آن نزد خود به عنوان یادگار، تلقّی می‌نماید.

فانوس پرینت با طراحی کارت دعوت برای شما مشتریان گرامی به فکر خاص بودن و درخشیدن شماست.

چک لیست کارت دعوت جشن تولد

چک لیست عمومی

 • فایل مورد نظرم را به لحاظ کیفیت برای چاپ بررسی کردم
 • طرحم در سایز واقعی طراحی شده و کیفیت مطلوب برای چاپ دارد
 • مدرنگی فایلم CMYK است و از تفاوت سیستم خروجی رنگ بین مانیتور (RGB) و دستگاه‌های چاپ (CMYK)و حتی بین تکنولوژی مرکب انواع دستگاه‌های چاپ، کاغذ و پوشش‌ها مطلعم.
 • از فونت کمتر از 8pt به عنوان محتوای اصلی در هیچ محصولی استفاده نمی‌کنم.
 • از ترکیب رنگی 16bit در فایلم استفاده نکرده‌ام
 • رزولوشن فایلم برای چاپ افست و دیجیتال 300dpi است
 • برای پلات و چاپ عریض فضای داخلی رزولوشن 150dpi را چک کردم
 • برای بنر و چاپ عریض فضای خارجی رزولوشن 72dpi را در نظر گرفتم.
 • از فایل، پرینت و یا نمونه چاپ دیجیتال تهیه و ترکیب چینش، سایز فونت، املای متن و ... را چک نموده ام.
 • فایل های تک تصویر را با فرمت‌های jpg و Tif و فایلهای با تعداد صفحات زیاد (کتاب) را با فرمت pdf ذخیره نموده ام.
 • از اینکه برشکار برای زیبایی بیشتر محصول، برش را از داخل رنگ محصول انجام میدهد تا سفیدی نداشته باشد و محصول بعد از برش حدود 3 میلیمتر کوچکتر از فایل خواهد شد آگاهم.
 • از اینکه خوانایی QR-Code به میزان جزئیات آن و بزرگی و کوچکی مقیاس آن در چاپ دارد مطلعم و مسئولیت آنرا بعهده می‌گیرم و برای کمتر شدن این مشکل آن را بصورت تک رنگ مشکی(K100) ارائه نموده ام.