چاپ کتاب

کیفیت چاپ کتاب در تیراژ محدود یکی از دغذغه‌های پدیدآورندگان، مولفان، ناشران و در یک کلام اهالی فرهنگ و هنر بود که با سیستم چاپ دیجیتال کاملا برطرف گردیده، زمانی دیدن یک نسخه از کتاب قبل از چاپ در تیراژ آرزوی سفارش‌دهنده بود اما اکنون دوستان شما برای هدیه به یکدیگر مجموعه اشعار، خاطرات و حتی عکس‌های خود را در قالب کتاب به تعداد دلخواه چاپ می‌نمایند.

اجازه دهید! فانوس پرینت راه حل‌هایی را که احتیاج دارید، در اختیارتان بگذارد.

مطالب شما بر کاغذی به انتخاب شما با کیفیتی مطلوب چاپ خواهد شد. خدمات متنوع جلد از شومیز تا گالینگور بهمراه سلفون دلخواه شما و با صحافی چسب‌گرم، سرد، منگنه لوپ یا فنری دوبل در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

فقط در مورد تعداد مورد نیازتان تصمیم بگیرید.

چاپ کتاب
چاپ کتاب
چاپ کتاب
چاپ کتاب
چاپ کتاب
چاپ کتاب
چاپ کتاب
چاپ کتاب
توضیحات

کتاب

در گذشته، پروژه چاپ یک کتاب از آماده شدن محتوا تا تحویل گرفتن کتاب، خود ممکن بود هفته‌ها یا حتی ماه‌ها طول بکشد. فانوس پرینت راه حل‌هایی را که برای پروژه خود احتیاج دارید به همراه دارد.

شما می‌توانید از دست‌نوشته‌های خود، اشعار، خاطرات و حتی عکس‌های یادگاری برای سالگرد ازدواج، جشن تولد و دیگر مناسبت‌ها، کتاب‌های سفارشی تک نسخه آماده کنید.

شما قصد دارید در فرصتی از قبل هماهنگ شده با سرمایه گذار یا خریدار در مورد کتابی که نوشته‌اید یا نشریه‌ای که قصد انتشار آن را دارید مذاکره کنید یا قصد گرفتن تبلیغ یا جذب اسپانسر دارید و می‌خواهید اطلاعات مورد نیاز او را بصورت ویژه در اختیارش قرار دهید حتی نسخه‌ای از محتوای صفحه‌آرایی شده. این فرآیند برای فانوس پرینت کمتر از ۲۴ ساعت زمان خواهد برد. و شما را در برابر مخاطبانتان سربلند خواهد کرد. ما دارای تجربه و تخصص برای تولید کتاب و مجله هستیم که شما و مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هیچ نگرانی برای چاپ کتاب و مجله وجود ندارد ما در کنار شماییم.

بهترین کیفیت را بخواهید

شما می‌توانید از دست‌نوشته‌های خود، اشعار، خاطرات و حتی عکس‌های یادگاری برای سالگرد ازدواج، جشن تولد و دیگر مناسبت‌ها، کتاب‌های سفارشی تک نسخه آماده کنید. هیچ محدودیتی برای ایده شما وجود ندارد. کارکنان فانوس هم ماهر و هم با تجربه هستند.

فقط در مورد ایده و تعداد مورد نیازتان تصمیم بگیرید. فانوس پرینت با افتخار در تمام مراحل تولید همراه شما خواهد بود از صفحه‌آرایی و طراحی جلد تا چاپ و صحافی، افتخار این همراهی را به ما بدهید.