سالنمای برنامه‌ریزی

اولین قدم برای رسیدن به اهداف شخصی یا سازمانی برنامه‌ریزی است که شامل مسیر، مراحل و نحوه دستیابی به اهداف می‌شود. برای استفاده بهتر از زمان ابزارهای متفاوتی از جمله تقویم یا سررسید وجود دارد. با در اختیار داشتن این سالنما می‌توانید از ویژگی‌های تقویم و سررسید در قالب یک محصول بهره ببرید ضمن اینکه می‌توانید همه روزهای سال را به همراه یادداشت‌های روزانه و رویدادهایی که مشخص نموده اید، یکجا و در کنار هم ببینید . این محصول به دلیل ابعاد و نوع کاربری همیشه جلوی چشم شماست. همین امر باعث کاهش احتمال فراموش کردن نکاتی که درج کرده‌اید می‌شود. شما می‌توانید با یادداشت قرار ملاقات‌ها، ثبت وقایع شخصی، گروهی و سازمانی، مراحل اجرای یک پروژه، برنامه کنفرانس و نمایشگاه‌های پیش رو، متمایز از دیگران باشید.

شما می توانید ویژگی ها و کاربردهای بیشتر این محصول را درقسمت بیشتر بدانید بررسی کنید.

سالنمای برنامه‌ریزی
سالنمای برنامه‌ریزی
سالنمای برنامه‌ریزی
سالنمای برنامه‌ریزی
توضیحات

بی‌شک نخستین گام در رسیدن به اهداف شخصی و سازمانی برنامه‌ریزی است. فرآیندی که در آن هم مسیر، هم مراحل و هم نحوه دستیابی به اهداف مشخص می‌شود. هر چند که همه از لحاظ در اختیارداشتن زمان مساوی هستند امانگاهی به زندگی افراد موفق به خوبی نشان می‌دهد که راز موفقیت آنها نهفته در نحوه مدیریت زمان آنها است و مدیریت زمان خصوصیت مشترک بین این افراد است،

از مزیت‌های مدیریت زمان و برنامه‌ریزی امور میتوان به جلوگیری از هدر رفتن هزینه، انرژی و اتلاف با ارزش‌ترین دارایی انسان “زمان” اشاره کرد. وقتی با برنامه پیش می‌روید و همه چیز تحت نظارت و کنترل شماست خود را در رقابت با زمان موفق خواهید دید و احساس اعتماد به نفس و قدرت می‌کنید.

ما با تحلیل نیاز بازار و نیز ارتقاء محصولات‌مان با تجمیع تجارب استفاده مشتریان از حیث طراحی و فنی ویژگی‌هایی برای این محصول در نظر گرفته‌ایم که بتواند از کارایی لازم برخوردار باشد از جمله این ویژگی‌های میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • طراحی اختصاصی
 1. اضافه کردن لوگو و نشان‌های سازمانی و یا تصاویر شخصی
  در صورت تمایل می‌توانید قبل از چاپ، لوگو، نشانه، تصویر، رنگ سازمانی و یا جمله‌ای را به عنوان شعار تبلیغاتی به طرح سالنما اضافه نموده و چاپ کنید.
 2. شخصی‌سازی برای سازمان‌ها ،ارگان‌ها و یا شرکت‌ها
  این امکان وجود دارد که مناسبت‌ها و رویدادهای سازمانی را نظیر سال روز تاسیس ، زمان‌بندی‌ها و تحولات مهم و درون سازمانی را در کنار مناسبت‌های ملی مذهبی در روزهای سالنما بگنجانید به عبارتی سالنمای سازمان خود را داشته باشید.
 3. تفکیک و برش بازه زمانی دلخواه
  این محصول همانطور که از نامش پیداست بصورت پیش فرض شامل همه روزها و ماه‌های سال است با این حال فانوس پرینت برای سهولت استفاده و راحتی کاربران این محصول را در غالب نیم سال اول و دوم نیز عرضه می‌کند ضمنا شما می‌توانید بازه زمانی دلخواهتان را انتخاب نموده و چاپ کنید برای مثال سال تحصیلی از مهر تا شهریور برای مدارس. اما این توان را داریم که هر بازه زمانی خاصی که مد نظر و مورد نیاز شماست را در قالب این محصول به شما عرضه کنیم.
 4. ابعاد کاربردی
  با در نظرگرفتن تقاضای بازار و استفاده از تجربه کاری همچنین بررسی سفارش چاپ مجدد این محصول از سوی مشتریان توانستیم ابعاد و اندازه‌های پرکاربرد و بهینه ای برای این محصول تعریف کنیم و رضایت مضاعف مشتریان و مخاطبانمان را بدست آوریم. ما برای سالنمایی که یک سال کامل را در بر دارد ابعاد ۱۰۰*۱۵۰ /۹۰*۱۳۵ و ۱۲۰*۸۰ و سالنمایی که شامل ۶ ماه سال باشد ۱۰۰*۱۰۰ و ۹۰*۹۰ را در دو برگ پیشنهاد می‌دهیم.
 5. امکان نصب روی شاسی‌های mdf و فوم برد
  در حالت عادی این محصول بصورت چاپ و پوشش براق دورو عرضه می‌شود (برای ماندگاری یکساله و قابلیت تصحیح برنامه‌ها) و به همین شکل قابل استفاده است. اما شما می‌توانید سفارش نصب این محصول روی تخته شاسی mdf و فوم بورد را بدهید ضمن زیبایی و شیک بودن دوچندان این محصول روی تخته شاسی mdf می‌توان از آن بعنوان تخته وایت برد استفاده نمود و جالبتر اینکه برای سفارش سال بعد می‌توانید آن را روی همین تخته شاسی نصب کنید و نیاز به هزینه دوباره نیست. مزیت فوم برد هم همانند شاسیmdf بعد از دوام و زیبایی و قابلیت نگارش بعنوان تخته وایت برد،سبکی آن در نصب و همچنین امکان الصاق کاغذ یادداشت و نیز علامت گذاری بوسیله سوزن و پین‌های مخصوص وجود دارد.

ما همیشه کنارتون هستیم تا راه حل‌های ساده، سریع و فوق العاده رو تو حوزه تخصصیمون بهتون معرفی کنیم.