چاپ بوم و کنواس

کنواس نوعی پارچه‌ مخصوص نقاشی می باشد که می توان با استفاده از دستگاه های دیجیتال، چاپ روی این نوع پارچه را انجام داد.

چاپ عکس روی بوم نقاشی با استفاده از چارچوب‌های زیبا و مقاوم جهت زیباسازی دکوراسیون داخلی هتل‌ها، منازل، دفاتر اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

کیفیت عالی و ماندگاری بالا در مقابل رطوبت و گرما از نکات حائز اهمیت و ویژگی های منحصر به فرد فانوس پرینت است که موجب فراهم نمودن محیطی زیبا و جذاب توام با آرامش برای شما می شود.

عکس و یا طرح مورد نظر شما با چاپ روی بوم می تواند برای تزیین دیوار منزل یا دفتر به عنوان یک هدیه خاص جلوه زیادی داشته باشد.

فانوس پرینت آنها را در فریم های آماده و ابعاد مختلف پس از چاپ روی مرغوب ترین کنواس و بالاترین کیفیت چاپ با جوهرهای ماندگار به حرفه ای ترین شکل ممکن روی بوم کشیده و به شما عزیزان عرضه می نماید.

چاپ بوم و کنواس
چاپ بوم و کنواس
چاپ بوم و کنواس
چاپ بوم و کنواس
چاپ بوم و کنواس
توضیحات

چاپ بوم و کنواس برای تزیین منزل یا دفتر خود، و به عنوان هدیه عکس مناسب می باشد. شما می توانید تصویر خود را به یک اثر بسیار زیبای هنری تبدیل کنید. پس از چاپ روی مرغوب ترین کنواس و بالاترین کیفیت چاپ با جوهرهای ماندگار به حرفه ای ترین شکل ممکن روی بوم کشیده می شود. فقط اندازه بوم خود را انتخاب کنید باقی کار رو به ما بسپارید و از پایان کار لذت ببرید.

چاپ عکس و تصویر بر روی انواع بوم به صورت رول یا با چهار چوب بسیار شکیل و زیبا و ماندگار بدون محدودیت در ابعاد، تعداد رنگ و یا ضخامت.

چاپ بوم و کنواس گزینه ای بسیار متناسب جهت استفاده در دکوراسیون داخلی می باشد.

کنواس چیست؟

کلمه‌ی کنواس به نوعی پارچه‌ی مخصوص نقاشی گفته می‌شود( پارچه‌ای که روی بوم‌های نقاشی می‌کشند) این نوع پارچه مختص برای نقاشی بوده و فانوس پرینت با استفاده از دستگاه های دیجیتال خود چاپ روی این نوع پارچه را انجام می دهد و آنها را به صورت فریم های آماده در اندازه های مختلف به مشتریان خود عرضه می نماید. برای چاپ کنواس می توانید تمامی طرح های خود را برای ما ارسال نمائید تا بعد از چاپ به شما تحویل گردد .

چاپ به دو صورت انجام می گیرد :

با کلاف: چارچوبی دور تا دور چاپ قرار خواهد گرفت.

بدون کلاف : پرینت روی کنواس فقط چاپ خواهد شد .

اندازه چاپ کنواس :

به هر اندازه که طرح مشتری باشد قابل چاپ و تا عرض ۱ متر را جوابگو خواهد بود .

چاپ عکس روی بوم نقاشی با استفاده از چارچوب‌های زیبا، مقاوم. تابلوهای بوم جهت زیباسازی دکوراسیون داخلی منازل، هتل‌ها، دفاتر اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

کیفیت عالی  و ماندگاری بالا و مقاوم در مقابل رطوبت و گرما

چاپ کنواس از ویژگی های منحصر به فرد فانوس پرینت می باشد که موجب فراهم نمودن محیطی زیبا و جذاب توام با آرامش برای شما هموطنان عزیز می شود.