پاکت CD و DVD

با توجه به استقبال شرکت‌ها و موسسات از ارائه محتوا و حتی تبلیغات بصورت دیجیتالی استفاده از CD و DVD بشکل گسترده نیز افزایش پیدا کرده شما می‌توانید محتوای تیلیغی خود و حتی فایل محتوای چاپی را از این طریق در اختیار مخاطبان قرار دهید. برای اثر گذاری بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌ها ضمن چاپ طرح ویژه خود روی CD، اقدام به تهیه پاکت CD و DVD نیز می‌نمایند. شما لازم نیست از طرح خاص و مرسوم استفاده نمایید. ما می‌توانیم طرح مورد نظر شما را با هر قالب و صحافی، چاپ و ارائه نماییم.

پاکت CD و DVD
پاکت CD و DVD
توضیحات

پاکت CD و DVD یک راه مناسب جهت حفظ اطلاعات شما در دست مخاطبان شما ، و هم چنین به عنوان راهی برای تقویت نام تجاری و بازاریابی مستقیم می باشد. از جمله استفاده آن را می توان به: ارائه سی دی رزومه شرکت، سی دی های نرم افزاری، سی دی پروژه های انجام شده، یا هر شرکت یا فردی که می خواهد اطلاعات خود را در بسته بندی و پک زیبایی به مشتری ارائه کند استفاده می شود.

انواع پاکت CD و DVD به صورت چاپی روی کاغذ اندونزی و کاغذ گلاسه به همراه یو وی و یا سلفون با بهترین کیفیت.

پاکت CD و DVD در ابعاد ۱۳ * ۱۳ و ۱۳ * ۱۶ سانتی متر می باشد.

کاغذ این پاکت نیز در دو نوع می باشد:

۱ – کاغذ مقوایی

۲ – کاغذ گلاسه

تمام کاغذ ها ابتدا در چاپخانه چاپ خورده سلفون یا یو وی روی آن ها کشیده می شود سپس برش خورده و اطراف کار چسب خورده و به صورت کاملا آماده تحویل مشتری داده می شود.

ما در فانوس پرینت می توانیم استعلام قیمت آنلاین به شما مشتریان گرامی ارائه نماییم.

ضمنا کاغذ استفاده شده در کار، تولید کشور اندونزی می باشد که مشکلات خط تا خوردگی و پارگی و پخش شدن جوهر را ندارد.

انواع پاکت: جلد، کاور، درب دار و بدون درب.

کاغذ مصرفی: مقوای کارتی، تحریر، گلاسه.

خدمات :چسب درب، برش فولدری، برش خاص، طلاکوب، سلفون و یو وی

بسیاری از شرکت هایی که انجام بازاریابی و ترویج محصولات خود را از طریق سی دی انجام می دهند، این سی دی شامل اطلاعات در مورد محصولات و خدمات شرکت، اغلب در فرمت های تصویری می باشد.

شما می توانید اطلاعات مربوط به شرکت شما، آمار فروش، دستاوردها بازاریابی و رشد مجموعه را در سی دی نمایش دهید، بهترین ابزار برای ارسال آن پاکت سی دی (CD) و بسته بندی شکیل و زیبا و مقاوم می باشد، شبکه چاپ با سال ها تجربه و تخصص در زمینه، پاکت سی دی از جمله کاغذی، مقوای فانتزی و گلاسه درب دار و بدون درب با روکش، نقره کوب و طلاکوب، چاپ جلد و کاور سی دی کاغذی، با برش و قالب های متنوع و تعرفه قیمت طراحی و چاپ مناسب آماده همکاری با شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.