چرا فانوس پرینت؟

خوش قولی

 ما در فانوس پرینت معتقدیم خوش قولی سرمایه است و این مهم، عامل اعتماد بین ما و مشتریانِ ماست . از گذشته بد قولی برخی از فعالان عرصه طراحی و چاپ در اجرای پروژه‌های محوله باعث رنجش مشتریان این صنعت بوده است. ازین رو ما در فانوس پرینت همواره در تلاشیم مطابق اصول کار گروهیمان، “طبق برنامه‌ریزی عمل کرده و به عهد خود پایبند باشیم.” وفای به عهد موجب گردید مشتریانی که تا کنون افتخار همکاری با آن ها را داشته‌ایم به صورت مستمر به ارتباط با ما ادامه دهند . ما می‌دانیم که اگر نیاز شما را طبق برنامه زمان‌بندیتان برآورده نکنیم ممکن است دیگر برای شما مفید نباشد، ما معتقدیم خوش قولی تضمین کننده اعتبار ماست و هرگز وعده‌ای که توانایی عمل کردن به آن را نداریم بر زبان نمی‌آوریم.

تضمین کیفیت

باور ما این است که بهینه‌ترین راهبرد معرفی برند، ارائه محصولات و خدمات با کیفیت است. ما جنبه‌های گوناگون یک پروژه را به طور منظم ارزیابی و بر نحوه اجرای آن نظارت می‌کنیم و معتقدیم بروز برخی اشتباهات، خارج از کنترل ما بوده و غیر‌قابل حذف از زندگی ما هستند. اما باید شفاف بود و در هنگام بروز اشتباهات صداقت داشت. ما آماده‌ایم تا در صورت مشاهده نقص در محصولات و یا خدمات ارائه شده آنرا پذیرفته و طبق قوانین و مقررات فانوس پرینت نواقص را جبران نماییم. ما برای ارائه بهترین عملکرد برعوامل موثر بر کیفیت حساسیم به همین منظور با بهره‌گیری از کادر مجرب دانش‌آموختگان هنر و برنامه‌نویسی و تلفیق آن با دانش فنی متخصصین در امور چاپ توانستیم ضمن نوآوری در ارائه خدمات چاپ با تجهیزات و فناوری روز در این عرصه، کیفیتی مثال زدنی را برای مشتریان به ارمغان آوریم. فانوس پرینت معتقد است باید برای تداوم این روند بر یادگیری مستمر پرسنل سرمایه‌گذاری نموده و در استفاده از فناوری‌های نوین ، نرم افزارها و ارتقاء سطح تجهیزات برای ارائه بهترین عملکرد پیش قدم باشد.

صرفه جویی در وقت و هزینه

همه ما بدنبال بهبود کیفیت زندگی و استفاده بهتر از فرصت‌ها و منابع در اختیارمان هستیم. شما هم می‌توانید برای این منظور مجموعه‌ای از سفارشات آسان و پیچیده خود را از فانوس‌پرینت بخواهید. شما با سپردن کارهایی که در تخصص ماست با فراغ بال به انجام کارهای مهمتر مثل تفریح در کنار خانواده بپردازید. هنگامی که شما برای اجرای خدمات چاپی، فانوس‌پرینت را انتخاب می‌کنید. به ارزش افزوده‌ای که از این ارتباط نصیبتان خواهد شد بیاندیشید. شما بدون نیاز به ترک میزکار یا محل زندگی خود می‌توانید اقدام به سفارش چاپ با مجموعه‌ای متنوع از کاغذ و مواد اولیه مرغوب نمایید و آنرا در اولین فرصت با برشی دقیق و با بسته‌بندی متفاوت تحویل بگیرد و این فرآیند را گام به گام از طریق پنل کاربری و پشتیبانیonline  رصد نمایید. امروزه خرید اینترنتی شاید آسان‌ترین و به صرفه ترین روش تهیه‌ی کالاهای مورد نیازتان باشد. شما بدون اتلاف وقت در خیابان‌ها و ترافیک ضمن کمک به ما در کم کردن سفرهای درون شهری و آلودگی هوا می‌توانید محصول موردنظر را با قیمتی رقابتی درب منزل، محل‌کار یا هر نقطه دیگر تحویل بگیرید.

قیمت آنلاین

فانوس پرینت با آنالیز تجربیات خود در ارائه خدمات چاپ و طراحی اقدام به بررسی کمبودها و موانع ارتباط با مشتری نمود. برآورد هزینه پروژه‌های چاپی در هر مقیاسی از دغدغه‌های اصلی صاحبان مشاغل، کسب‌وکارهای کوچک، کارفرمایان و پیمانکاران برای شروع کار و مانعی برای آغاز یک همکاری بود. محاسبه دقیق پروژه‌های چاپی و حصول قیمت نهایی حتی برای یک متخصص چاپ نیز کاری زمان بر و وقت‌گیر است. اما ما با تمرکز بر موانع اصلی در ارتباط با مشتری و تحلیل امر قیمت‌دهی، با ابداع روشی منحصر به فرد موفق به ارائه فرمولی سریع و کم نقص برای محاسبه آنلاین خدمات چاپی در سه بخشِ چاپ دیجیتال، چاپ افست و چاپ عریض شده‌‌ایم. سرویس قیمت‌دهی آنلاین این امکان را فراهم می‌آورد که هر طیف از کاربران بتوانند بدون نیاز به  دانش فنی در کمترین زمان و به راحتی اقدام به محاسبه قیمت چاپ کنند. و در فرآیندی آنلاین آن را سفارش دهند.

مشاوره

هر کسب و کاری در طول فعالیت خود در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف نیاز به همراهی و مشورت دارد اما نیاز به امر مشاوره در شروع و یا گسترش کسب‌وکار بیشتر نمود دارد.  مشاوره در حوزه چاپ، تبلیغات و طراحی یک فرآیند تخصصی براساس تجربیات و دانش فنی روز است و پس از طی مراحل تحلیلی به ارائه راهکار منجر می‌شود. یک مشاوره موثر در این زمینه وظیفه شفاف کردن ذهن کارفرما را با توجه به نیازها و داده‌های آن و مشاهدات عینی و تجربی بر عهده دارد.
راهکار مشاوره در فانوس‌پرینت بجهت ارتقاء سطح کیفی پروژه‌های کارفرمایان برنامه‌ریزی شده است. فانوس‌پرینت بر حسب تجربه‌کاری و توانایی خود در نحوه ارائه خدمات چاپی، آماده‌سازی محتوا، طراحی و عکاسی و همچنین تجمیع این امکانات در کنار چاپخانه‌ای آنلاین و بروز سعی دارد تا بهترین و به صرفه‌ترین راه حل‌ها را پیشنهاد دهد و این بدان معناست که شما حداقل با مشاوره در این زمینه، فرصت بسیار مغتنمی را در جهت پیش قدم بودن از دیگر رقبا خواهید داشت.

تجربه و سابقه

مجموعه‌ی فانوس پرینت از سال ۸۱ فعالیت خود را برای ارائه خدمات طراحی و عکاسی آغاز نمود اما طولی نکشید که بجهت وابستگی طراحی به چاپ ناگزیر شد تا ضمن استفاده از تجربیات متخصصین چاپ، این بخش از خدمات را نیز برای مشتریان خود پشتیبانی کند. در این عرصه، تجربه سرمایه‌ای است که ما با رنج فراوان و طی مدتی طولانی و با صرف هزینه بدست آورده‌ایم و این سرمایه‌ی ارزشمند همواره در ابداع روشی نوین، منحصر به فرد و بهینه برای انجام پروژه‌ها ما را یاری نمود. تجربه‌کاری در حوزه‌های مختلف چاپ شرایطی را فراهم کرد تا مشتریان ضمن اعتماد به کیفیت و خوش‌قولی در اجرای پروژه به راهنمایی‌های متخصصین ما توجه نموده و با مشاوره و تحلیل تمامی عناصر موثر در اجرای آن برای رسیدن به وضعیت بهتر و ارائه‌‌ی مطلوبتر قدم بردارند.

امیدواریم با یاری خداوند منان، پشتکار و خلاقیت سرمایه انسانی با ارائه خدمات متفاوت مجموعه‌ای از بهترین‌ها را برای شما فراهم آوریم.