چاپ عکس روی شاسی MDF

اکثر ما علاقه‌ی زیادی به نوشتن خاطرات گذشته و ثبت لحظات به یاد ماندنی زندگی خود داریم. و گاهی در گذشته در دفتر خاطراتی این لحظات زیبا را ثبت کرده‌ایم.

برخی اوقات هنگام مرور دفتر خاطرات به این فکر می‌کنیم که کاش عکس‌هایی در کنار این خاطرات زیبا ثبت کرده بودیم ! اما جای نگرانی نیست!

فانوس‌پرینت محصولی ترکیبی و بی‌نظیر برای ماندگار کردن لحظات خاطره‌انگیز کار و زندگی ارائه می‌نماید. شما می‌توانید قاب عکسی زیبا از ثبت لحظات خاطره‌انگیز به صورت اینترنتی سفارش داده و درب  منزل یا محل کار تحویل بگیرید. این محصول با زیبایی منحصر به فرد و کیفیت مثال‌زدنی در طراحی نوین دکوراسیون داخلی بعنوان کم هزینه‌ترین وسیله برای تغییر دکوراسیون و تزئین محیط ادارات و منازل  مورد توجه ویژه قرار دارد.

چاپ عکس روی شاسی MDF
چاپ عکس روی شاسی MDF
چاپ عکس روی شاسی MDF
چاپ عکس روی شاسی MDF
توضیحات

چاپ عکس روی شاسی MDF

عکس روی شاسی MDF محصولی ترکیبی و بی‌نظیر برای ماندگار کردن لحظات خاطره انگیز و خاص کار و زندگی ست.

عکس روی شاسی MDF محصول با زیبایی منحصر به فرد و کیفیت مثال‌زدنی در طراحی نوین دکوراسیون داخلی بعنوان کم هزینه‌ترین وسیله برای تغییر دکوراسیون و تزئین محیط ادارات و منازل  مورد توجه ویژه قرار دارد.

عکس ها منشا و منبع خاطرات و هم چنین تصویر مشترک افراد یک خانواده، گروه و… از تجربیات مشترک زندگی است.

استفاده از تصاویر و عکس های چاپ شده در محیط کار و زندگی می تواند سبب زیبا سازی فضا و یاد آوری لحظات ارزشمند زندگی باشد و در این راستا مورد استفاده قرارگیرد. در گذشته استفاده از قاب های رنگارنگ با طرح های مختلف رواج داشت که در دکوراسیون منازل نقش اساسی داشتند، اما این روزها دیگر استفاده از قاب عکس قدیمی شده، یکی از جایگزین ها برای آذین بندی منزل و محل کار با خاطره ها و تصاویر مورد علاقه، تخته شاسی می باشد که روز به روز بر طرفداران آن افزوده می شود.

تخته شاسی برای ثابت نگهداشتن کاغذ و ایجاد شرایط مناسب برای چاپ عکس استفاده می شود. تخته شاسی از جنس فیبر یا تخته سه لا در اندازه های مختلف و متناسب با ابعاد استاندارد کاغذ و مقوا تهیه و برای چاپ عکس ها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به فکر زیباسازی دکوراسیون منزل و محیط کار با عکس و آرم خودتان هستید، چاپ عکس شما روی MDF پیشنهاد مناسبی است. کیفیت چاپ روی این محصول فوق العاده و همچنین هزینه چاپ روی این محصول به صرفه می باشد. استفاده از تخته شاسی تنها درعکس های خانوادگی مرسوم نیست بلکه درصنعت تبلیغات، تجارت و… هم کاربرد های فراوانی دارد. عکس مورد نظر شما در ابعاد کوچک تخته شاسی به صورت مستقیم بر روی تخته شاسی چاپ می شود، اما در ابعاد بزرگ عکس مورد نظر شما ابتدا بر روی کاغذ مخصوص با کیفیت عالی چاپ شده و بعد با چسب مخصوص برروی تخته شاسی چسبانده می شود. شاسی های MDF با چسب آلمانی و آمریکایی و نوار ترک مرسوم هستند. دراین نوع چاپ ابتدا چاپ مستقیم روی کاغد ابریشم و پرس روی تخته شاسی MDF انجام می پذیرد. تخته شاسی MDF در سایزهای متفاوت برای چسباندن عکس روی آن قابل استفاده در منازل، عکاسی ها، آتلیه ها، سازمان ها، شرکت های تبلیغاتی و انجام تمام امور چاپ و آلبوم های دیجیتال به کار می رود.

 چاپ عکس بر روی تخته شاسی به صورت یک تکه و سه تکه که بیشتر فانتزی است قابل انجام است. چاپ با کیفیت برروی تخته شاسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که کیفیت مناسب عکس در راس همه آنهاست سپس کیفیت چاپ و دستگاه چاپ عکس هم مهم است که چه نوع دستگاهی و با چه کیفیتی باشد. درآخر کیفیت و جنس تخته شاسی هم از اهمیت بالایی برخوردار است. چاپ برروی تخته شاسی می تواند به سه صورت لاستر(مات)،چاپ سیلک و چاپ متالیک صورت پذیرد. بسته به نوع چاپ، قطع چاپ و قیمت چاپ عکس بر روی تخته شاسی متغییر خواهد بود.