کارت ترحیم و تسلیت

اطلاع رسانی ویژه و خاصِ مراسم یادبود و یا سالگرد عزیز از دست رفته  و یا ابراز همدردی با بستگان داغدار امری انسانی و فرصتی مناسب برای مَرهم نهادن بر این ضایعه دردناک است.
دعوت از اقوام و آشنایان برای حضور در مراسم یادبود عزیزانمان، اطلاع رسانی در مورد چگونگی برگزاری، زمان و مکان مراسم از وظایف اصلی این محصول بشمار می‌آید.
فانوس‌پرینت این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا کارت ترحیمی خاص و ویژه داشته باشید و ضمن رفع این دغدغه محصولی متفاوت و کامل از نظر طرح و اجرای چاپ به اقوام، دوستان و آشنایان ارائه کنید.
مثلا شما میتوانید کارت ترحیم خود را با طرحی جذاب به عکسی زیبا از عزیزتان مزیّن و ضمن اطلاع رسانی مراسم آنرا به یادبودی ماندگار برای اقوام تبدیل نمایید. شما هیچ محدودیتی در تعداد چاپ ندارید حتی یک نسخه و تنوعی بی‌نظیر از کاغذ و پوشش را برای این محصول در اختیار دارید.

کارت ترحیم و تسلیت
کارت ترحیم و تسلیت
کارت ترحیم و تسلیت
کارت ترحیم و تسلیت
کارت ترحیم و تسلیت
توضیحات کارت ترحیم و تسلیت

کارت ترحیم و تسلیت

از دست دادن عزیزان و بستگانمان اتفاقی بسیار ناراحت کننده برای ماست، متاسفانه این مسئله جزء لاینفک زندگی ما بشمار می‌رود که عموما بصورت ناگهانی اتفاق می‌افتد. ارسال کارت ترحیم و تسلیت برای اقوام، دوستان و وابستگان راه حلی مناسب برای با خبر کردن و دعوت از آنها برای شرکت در مراسم یادبود، سالگرد، چهلم و … و نحوه برگزاری مراسم، زمان و مکانِ آن محسوب می‌شود. با این روش شما می‌توانید بخشی از دغدغه های خود را در اطلاع رسانی مطمئن به اقوام و نزدیکان برطرف نمایید و به امور دیگر رسیدگی کنید.

کارت ترحیم و تسلیت

کارت ترحیم و تسلیت نیز می‌تواند گزینه ای مناسب برای ابراز هم دردی و تسلی خاطر دوستان و اقواممان را از اتفاقات ناگواری که برایشان رخ داده فراهم کند. ممکن است این اتفاق ناگوار در محیط کار بین همکاران و دوستان یا بین بستگان و اقوام باشد که به نسبت آن لحن تسلیت در کارت می‌تواند رسمی و یا صمیمانه باشد. شما در فانوس پرینت این امکان را دارید که بین طیف گسترده ای از  ایده ها و نمونه ها همچنین کاغذ های متفاوت کارت تسلیت دلخواهتان را طراحی و چاپ کنید .

چک لیست کارت ترحیم و تسلیت

چک لیست عمومی

 • فایل مورد نظرم را به لحاظ کیفیت برای چاپ بررسی کردم
 • طرحم در سایز واقعی طراحی شده و کیفیت مطلوب برای چاپ دارد
 • مدرنگی فایلم CMYK است و از تفاوت سیستم خروجی رنگ بین مانیتور (RGB) و دستگاه‌های چاپ (CMYK)و حتی بین تکنولوژی مرکب انواع دستگاه‌های چاپ، کاغذ و پوشش‌ها مطلعم.
 • از فونت کمتر از 8pt به عنوان محتوای اصلی در هیچ محصولی استفاده نمی‌کنم.
 • از ترکیب رنگی 16bit در فایلم استفاده نکرده‌ام
 • رزولوشن فایلم برای چاپ افست و دیجیتال 300dpi است
 • برای پلات و چاپ عریض فضای داخلی رزولوشن 150dpi را چک کردم
 • برای بنر و چاپ عریض فضای خارجی رزولوشن 72dpi را در نظر گرفتم.
 • از فایل، پرینت و یا نمونه چاپ دیجیتال تهیه و ترکیب چینش، سایز فونت، املای متن و ... را چک نموده ام.
 • فایل های تک تصویر را با فرمت‌های jpg و Tif و فایلهای با تعداد صفحات زیاد (کتاب) را با فرمت pdf ذخیره نموده ام.
 • از اینکه برشکار برای زیبایی بیشتر محصول، برش را از داخل رنگ محصول انجام میدهد تا سفیدی نداشته باشد و محصول بعد از برش حدود 3 میلیمتر کوچکتر از فایل خواهد شد آگاهم.
 • از اینکه خوانایی QR-Code به میزان جزئیات آن و بزرگی و کوچکی مقیاس آن در چاپ دارد مطلعم و مسئولیت آنرا بعهده می‌گیرم و برای کمتر شدن این مشکل آن را بصورت تک رنگ مشکی(K100) ارائه نموده ام.