کارت ترحیم و تسلیت

اطلاع رسانی ویژه و خاصِ مراسم یادبود و یا سالگرد عزیز از دست رفته  و یا ابراز همدردی با بستگان داغدار امری انسانی و فرصتی مناسب برای مَرهم نهادن بر این ضایعه دردناک است.
دعوت از اقوام و آشنایان برای حضور در مراسم یادبود عزیزانمان، اطلاع رسانی در مورد چگونگی برگزاری، زمان و مکان مراسم از وظایف اصلی این محصول بشمار می‌آید.
فانوس‌پرینت این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا کارت ترحیمی خاص و ویژه داشته باشید و ضمن رفع این دغدغه محصولی متفاوت و کامل از نظر طرح و اجرای چاپ به اقوام، دوستان و آشنایان ارائه کنید.
مثلا شما میتوانید کارت ترحیم خود را با طرحی جذاب به عکسی زیبا از عزیزتان مزیّن و ضمن اطلاع رسانی مراسم آنرا به یادبودی ماندگار برای اقوام تبدیل نمایید. شما هیچ محدودیتی در تعداد چاپ ندارید حتی یک نسخه و تنوعی بی‌نظیر از کاغذ و پوشش را برای این محصول در اختیار دارید.

کارت ترحیم و تسلیت
کارت ترحیم و تسلیت
کارت ترحیم و تسلیت
کارت ترحیم و تسلیت
کارت ترحیم و تسلیت
توضیحات

کارت ترحیم و تسلیت

از دست دادن عزیزان و بستگانمان اتفاقی بسیار ناراحت کننده برای ماست، متاسفانه این مسئله جزء لاینفک زندگی ما بشمار می‌رود که عموما بصورت ناگهانی اتفاق می‌افتد. ارسال کارت ترحیم و تسلیت برای اقوام، دوستان و وابستگان راه حلی مناسب برای با خبر کردن و دعوت از آنها برای شرکت در مراسم یادبود، سالگرد، چهلم و … و نحوه برگزاری مراسم، زمان و مکانِ آن محسوب می‌شود. با این روش شما می‌توانید بخشی از دغدغه های خود را در اطلاع رسانی مطمئن به اقوام و نزدیکان برطرف نمایید و به امور دیگر رسیدگی کنید.

کارت ترحیم و تسلیت

کارت ترحیم و تسلیت نیز می‌تواند گزینه ای مناسب برای ابراز هم دردی و تسلی خاطر دوستان و اقواممان را از اتفاقات ناگواری که برایشان رخ داده فراهم کند. ممکن است این اتفاق ناگوار در محیط کار بین همکاران و دوستان یا بین بستگان و اقوام باشد که به نسبت آن لحن تسلیت در کارت می‌تواند رسمی و یا صمیمانه باشد. شما در فانوس پرینت این امکان را دارید که بین طیف گسترده ای از  ایده ها و نمونه ها همچنین کاغذ های متفاوت کارت تسلیت دلخواهتان را طراحی و چاپ کنید .