دفتر یادداشت

شرکت‌ها و موسسات برای هویت بخشی و برندسازی پیش از هر اقدام توجه ویژه به تهیه اقلام اداری با لوگو و مشخصات خود می‌نمایند و ضمن استفاده در مکاتبات، از آن بعنوان ابزار تبلیغاتی نیز بهره می‌برند. دفترچه یادداشت یکی از ابزارهای پرکاربرد در هر محیط‌کاری می‌باشد. یادداشت نمودن پیام‌های مهم و فوری، وظایف و کارهای روزمره، ایده‌ها و فکرهای سودمند می‌تواند به طرز معجزه‌آسایی سبب افزایش بازدهی شما در محیط کار و حتی زندگیتان شود. همین امر استفاده از دفتر یادداشت را به عنوان یک ابزار تبلیغاتی در میان شرکت‌ها با استقبال فراوانی همراه کرده است.

فقط کافیست اندازه مورد نظرتان را بدون محدودیت انتخاب نمایید. ما با مجموعه‌ای متنوع از کاغذهای تحریر و فانتزیِ یادداشت، آمادگی داریم طرح دلخواه شما را در قالب دفتر یادداشت چاپ و بهمراه طیف متنوعی از صحافی چسب، فنری فلزی و گالینگور ارائه نماییم و آنرا در اولین فرصت با برشی دقیق و با بسته‌بندی متفاوت تحویل دهیم.

دفتر یادداشت
دفتر یادداشت
دفتر یادداشت
دفتر یادداشت
دفتر یادداشت
دفتر یادداشت
دفتر یادداشت
دفتر یادداشت
توضیحات دفتر یادداشت

دفتر یادداشت

واقعا سخت است در شرایط کنونی زندگی، اهمیت یادداشت برداری و نوشتن فهرست کارهای روزانه و برنامه‌ریزی برای ارائه بهترین عملکرد را نادیده بگیریم. امروزه با توجه به تئوری‌های مدیریت و روانشناسی دفتر یادداشت عضو جدایی ناپذیر از افراد تلقی می‌شود تا برنامه‌ها، ایده‌ها، پیام‌ها و … دستخوش فراموشی و یا مرور زمان نشوند. دفترچه یادداشت یکی از ابزارهای پرکاربرد در هر محیط‌کاری می‌باشد. یادداشت نمودن وظایف و کارهای روزمره، پیام‌های مهم و فوری، ایده‌ها و فکرهای سودمند می‌تواند به طرز معجزه‌آسایی سبب افزایش بازدهی شما در محیط کار و حتی زندگیتان شود. همین امر استفاده از دفتر یادداشت را به عنوان یک ابزار تبلیغاتی در میان شرکت‌ها با استقبال فراوانی همراه کرده است. این محصول دارای تنوع فراوانی در طرح، چاپ و نوع صحافی می‌باشد که هر شرکت با توجه به نوع استفاده و میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای آن می‌تواند انواع مختلف آن را برای تبلیغ و یا استفاده خود انتخاب نماید.

مرسوم‌ترین نوع صحافی این محصول صحافی سرچسب می‌باشد. که در آن یک ضلع کاغذهای یادداشت توسط چسب مخصوص صحافی به هم متصل می‌شوند. این نوع دفترچه‌ها امکان تولید با جلد و بدون جلد را برای بهینه‌تر کردن هزینه‌ها دارند. و از دیگر محاسن آن می‌توان به استفاده و جدا کردن راحت هر برگه یادداشت اشاره کرد.

این محصول را می‌توان به شکل صحافی فنری از بالا و یا بغل نیز ارائه نمود. در این نوع صحافی قدرت مانور برای طرح و جنس جلد بیشتر است و این امکان وجود دارد که از جنس کاغذ و یا پلاستیک باشد. بر خلاف صحافی سرچسب برگه‌ها در این نوع صحافی به راحتی از هم جدا نمی‌شوند و ضمن زیبایی از ماندگاری بالاتری برخوردار هستند. فانوس‌پرینت این محصول را بصورت سفارشی با جلد گالینگور هم تولید می‌نماید.

شما می‌توانید دفتر یادداشت شخصی خود را طراحی و فقط یک نسخه برای خود داشته باشید. هرچه در طول روز نیاز دارید در آن بگنجانید از ساعت برخواستن تا محلی برای تیک کردن مسواک زدن، یادآور تماس با اعضای خانواده، دوستان، شرکا و دیگر مسائل شخصی. دفتر یادداشت بر خلاف ابعاد کوچک و کم حجم خود ، نقش بسیار سودمند در افزایش کیفیت زندگی ایفا می‌کند . از مزایای همراه داشتن یک دفترچه یادداشت می‌توان به یادداشت نمودن ایده‌ها و فکرهای سودمند زودگذر اشاره نمود که در بسیاری از اوقات در زندگی روزمره و در مواجهه با برخی چالش‌ها ، ایده‌های واقعا بکر و فوق العاده‌ای به ذهن شما خطور می‌کند که اغلب به دلیل یادداشت ننمودن آن‌ها یا در دسترس نبودن ابزار یادداشت، این ایده‌های بسیار مفید به فراموشی سپرده می‌شوند، در حالی که پیگیری و اجرای آن ایده‌ها می‌تواند زندگی شما را متحول سازد .

شما می‌توانید از بین محصولات هیجان انگیز ما نیازهای کسب و کار خود را انتخاب کنید. شما را به صفحه محصولات خود دعوت می‌کنیم. سالها تجربه ما در فانوس‌پرینت این اطمینان را به شما می‌دهد که تمام توانائیمان را برای ارائه بهترین، در اختیارتان قرار خواهیم داد. برای شروع یک همکاری پایدار منتظرتان هستیم.

چک لیست دفتر یادداشت

چک لیست عمومی

 • فایل مورد نظرم را به لحاظ کیفیت برای چاپ بررسی کردم
 • طرحم در سایز واقعی طراحی شده و کیفیت مطلوب برای چاپ دارد
 • مدرنگی فایلم CMYK است و از تفاوت سیستم خروجی رنگ بین مانیتور (RGB) و دستگاه‌های چاپ (CMYK)و حتی بین تکنولوژی مرکب انواع دستگاه‌های چاپ، کاغذ و پوشش‌ها مطلعم.
 • از فونت کمتر از 8pt به عنوان محتوای اصلی در هیچ محصولی استفاده نمی‌کنم.
 • از ترکیب رنگی 16bit در فایلم استفاده نکرده‌ام
 • رزولوشن فایلم برای چاپ افست و دیجیتال 300dpi است
 • برای پلات و چاپ عریض فضای داخلی رزولوشن 150dpi را چک کردم
 • برای بنر و چاپ عریض فضای خارجی رزولوشن 72dpi را در نظر گرفتم.
 • از فایل، پرینت و یا نمونه چاپ دیجیتال تهیه و ترکیب چینش، سایز فونت، املای متن و ... را چک نموده ام.
 • فایل های تک تصویر را با فرمت‌های jpg و Tif و فایلهای با تعداد صفحات زیاد (کتاب) را با فرمت pdf ذخیره نموده ام.
 • از اینکه برشکار برای زیبایی بیشتر محصول، برش را از داخل رنگ محصول انجام میدهد تا سفیدی نداشته باشد و محصول بعد از برش حدود 3 میلیمتر کوچکتر از فایل خواهد شد آگاهم.
 • از اینکه خوانایی QR-Code به میزان جزئیات آن و بزرگی و کوچکی مقیاس آن در چاپ دارد مطلعم و مسئولیت آنرا بعهده می‌گیرم و برای کمتر شدن این مشکل آن را بصورت تک رنگ مشکی(K100) ارائه نموده ام.