چاپ بنر اطلاع رسانی

با طراحی جذاب می توانید خاص باشید و بدرخشید. تصاویر تبلیغاتی دلخواه شما شایسته بهترین کیفیت چاپی است و ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت و رفع این نیاز را وظیفه خود می دانیم.

یکی از شیوه های انتقال پیام تبلیغاتی طرح گرافیکی، تصاویر و متون موثر و مفید است. خیلی مهم است بدانید بنر باید در کجا قرار گیرد و از چه فاصله ای دیده شود. به طور مثال اگر بنر خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد، ممکن است دیده نشود.

فانوس پرینت با تمامی سعی خود در اجرای بنرهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی بر اساس مناسبت ها و رویدادهای گوناگون و هم چنین جشن ها و یا عزاداری ها همراه شماست.

چاپ بنر اطلاع رسانی
چاپ بنر اطلاع رسانی
چاپ بنر اطلاع رسانی
چاپ بنر اطلاع رسانی
چاپ بنر اطلاع رسانی
توضیحات

بنر اطلاع رسانی روشی برای انتقال پیام تبلیغاتی می باشد که طرح گرافیکی دارد و شامل تصاویر و متون است. در واقع بنر یک پرچم است که پیغام، لگو یا سمبل را به مخاطبان خود منتقل می کند. امروزه بنرهای تبلیغاتی یکی از کارآمدترین و موثرترین روش های تبلیغات اند. ارائه پیام تبلیغات در قالب و فرمت گرافیک و با شیوه هنری، شمای کلی بنر می باشد. بنرها همانند پوسترها جهت تبلیغات طراحی و چاپ می گردند و پیام تبلیغاتی خود را در قالب یک طرح هنری و گرافیکی به مخاطب عرضه می دارند.

بنر به علت داشتن مزایایی نظیر ارزان بودن نسبت به بقیه ابزارهای تبلیغاتی، چاپ سریع، دسترسی آسان و تنوع زیاد کاربردهای زیادی دارد. از جمله دسته بندی بنرهای تبلیغاتی به شرح ذیل می باشد:

  • طرح های فرهنگی
  • مناسبت های مذهبی
  • رویدادهای اجتماعی و سیاسی
  • رویدادهای ملی و بین المللی
  • کاربرد در اتحادیه های صنفی
  • کاربرد در کسب و کار

تفاوت بنر با سایر متریال ها

خیلی ها بین فلکسی، بنر، پوستر و پلات تفاوتی قائل نیستند و همه آن ها را یکی می دانند، در حالی که شاید از نظر ظاهری شباهت هایی بین این ابزارها باشد ولی این شباهت صد در صد نیست.

فانوس پرینت آماده چاپ و یا طراحی بنر های شما در ابعاد سفارشی و یا استاندارد می باشد.