پلات

تا به حال به فضاهای هنری و داخلی نمایشگاه ها دقت کردید؟

پلات می تواند برای فضای داخلی نظیر کارهای نمایشگاهی، کارهای هنری و... مورد استفاده قرارگیرد. چاپ پلات یکی از زیر مجموعه های چاپ عریض دیجیتال می باشد که تنوع جنس بالا از مزیت های آن می باشد.

این امر ابتدا بوسیله دستگاه پلاتر بر روی متریال های مختلف چاپ و سپس با دستگاه لمینیتور برروی آن یک لایه کشیده شده که آن را در مقابل پاره شدگی ، رطوبت و صدمات احتمالی حفظ می کند.

ما در فانوس پرینت برای منحصر به فرد بودن شما تمامی چاپ ها را ارائه می دهیم.

پلات
پلات
پلات
پلات
توضیحات

پلات

شما می توانید برای فضای داخلی به عنوان مثال کارهای نمایشگاهی – کارهای هنری و کارهای دانشجویی و غیره ..  چاپ پلات را انتخاب کنید. تنوع جنس بالا از مزیت‌های این چاپ می‌باشد که شامل انواع کاغذ کوتد ـ انواع بوم و بک لایت و طلق و کاغذ فتوگلاسه می‌شود.

برای منحصر به فرد بودن یک انتخاب ویژه داشته باشید. چاپ عریض را در فانوس تجربه کنید.

ما در فانوس پرینت تمامی چاپ‌ها از قبیل چاپ نقشه، چاپ پوستر، چاپ کوتد، چاپ فتو گلاسه ،چاپ بوم، چاپ سازه‌های نمایشگاهی مثل استند، پاپ آپ، کانتر و رول آپ را ارائه می‌دهیم.

اطلاعاتی درباره پلات

پلات در دسته چاپ عریض قرار دارند. یعنی چاپ تصاویر با عرض بالا. همچنین در صنعت چاپ دیجیتال دستگاه چاپ پلات در دسته بندی دستگاه چاپی فضای داخلی (IN DOOR ) قراردارد. این مخصوص فضای داخلی و با جوهر پایه آب (WSTWR BASE) بر روی کاغذ است که در مجاورت با اب و هوای فضای خارجی مقاومت کمی دارند جنس آن از کاغذ مقوا می باشد که معمولا با لمینیت پوشانده می شود. کیفیت بیش از , ۵ برابری چاپ توسط دستگاه پلات در مقایسه با چاپ توسط دستگاه بنر و همچنین برتری چشم گیر آن از لحاظ بصری در فاصله نزدیک، دلایل بسیار مهمی برای استفاده برای چاپ های عریض تا عرض ۱۰۰ سانتیمتر می باشد. یکی از زیر مجموعه های چاپ دیجیتال که در آن بوسیله دستگاه پلاتر ابتدا بر روی متریال های مختلف چاپ و سپس با دستگاه لمینیتور برروی آن یک لایه کشیده شده که آن را در مقابل پاره شدگی ، رطوبت و صدمات احتمالی حفظ می کند . در این نوع چاپ امکان چاپ تا عرض ۱۰۶ سانتی متر و در دستگاههای بزرگ تا عرض ۱۵۰سانتی متر وجود دارد ، به علت منحصر به فرد بودن این دستگاه در چاپ فضای داخلی(چاپ ایندور) تمامی چاپ ها از قبیل چاپ نقشه، چاپ پوستر، چاپ کوتد، چاپ فتو گلاسه ،چاپ بوم، چاپ پی وی سی، چاپ سازه های نمایشگاهی مثل استند، پاپ آپ، کانتر و رول آپ را شامل می شود. دستگاه پلاتر هم همانند سایر دستگاه های چاپ دیجیتال دارای هدهایی هست که بوسیله آن رنگ را بر روی انواع گوناگون کاغذ انتقال می دهد. ساختار چاپی پلاتر نیز همچون پرینتر قابلیت تعیین کیفیت سفارشات چاپی می باشد.