کارت پستال

کارت پستال یکی از محبوب ترین راه‌ها برای برقراری ارتباط ویژه با دیگران است، این محصول قدرتمند، منحصر به فرد و مقرون به صرفه، نقشی ویژه در بهبود اثربخشی ارتباط بین افراد دارد.

این محصول بخشی از نیاز شرکت‌ها در همراهی همیشگی با پرسنل و مشتریان را نیز پاسخ گو خواهد بود. شرکت‌های کوچک، متوسط و حتی شرکت‌های بزرگ بین المللی از ارتباط خود با این ابزار همچنان بهره می‌برند و مخاطبان خود را در مناسبت‌ها، افتتاح شعب و فراخوان همایش‌ها و نمایشگاه‌ها ذوق زده می‌کنند.

شما هم می‌توانید راه حل چاپ کارت پستال ما را امتحان کنید. شما می‌توانید پیشنهاد خود را در قالب طرح و ایده با کیفیت عالی و سفارش آنلاین چاپ نمایید. مجموعه‌ای متنوع از مقواهای فانتزی، کارتی و گلاسه و خدمات تکمیلی بعد از چاپ از جمله سلفون، طلاکوب، پرفراژ و ... را در اختیار دارید تا بهترین باشید فانوس‌پرینت همراه شماست.

کارت پستال
کارت پستال
کارت پستال
توضیحات

کارت پستال

به کارتی که یک طرف آن عکس یا تصویر باشد و طرف دیگر آن متن یا موضوع تهیه کننده کارت، کارت پستال می‌گویند. از این کارت عموماً برای یادبود و یادگاری استفاده می‌شود و معمولاً به صورت غیر حضوری به دست مخاطب می‌رسد.

به منظور ایجاد یک ارائه موفق در کارت پستال باید از پتانسیل گرافیک بیشتر بهره ببرید. شما می‌توانید از ایده‌ها و طرح‌های مختلف به تعداد نیاز چاپ نمایید و لازم نیست از یک طرح تعداد زیادی تولید و ناچار باشید برای افراد با جایگاه و رتبه متفاوت از یک نوع کارت پستال ارسال نمایید.

این روزها ما کمتر از کارت پستال استفاده می‌کنیم، اما این قاصدان کاغذی هنوز هم در سراسر دنیا مورد توجه هستند. هنوز در بسیاری از کشورهای دنیا، دیدنی‌ها و آثار تاریخی خود را به این صورت منتشر می‌کنند و در اختیار گردشگران داخلی و خارجی می‌گذارند. هنرمندانی هستند که فعالیت خود را به خلق این اثر معطوف کرده‌اند و دولت‌هایی وجود دارند که روی کارت پستال به عنوان یک ابزار فرهنگی کوچک اما موثر سرمایه‌گذاری می‌کنند. بطور کلی می‌توان گفت کارت پستا‌ل‌ها آثار تجسمی سیار هستند. آثاری که در شهرها و کشورهای مختلف بین افراد دست به دست می‌شوند و به این ترتیب اطلاعاتی را در مورد کشور موردنظر، اثر تاریخی، صاحب اثر و… منتقل می‌کنند.

اما امروزه بدلیل بعد مسافت حتی در شهرها و مشغله فراوان از کارت پستال‌ها برای عرض تبریک یک جشن یا عید، اهداء هدیه و یا عرض تسلیت نیز استفاده می‌شود. و یا  افتتاح شعب شما می‌توانید پیشنهاد خود را در قالب طرح و ایده با کیفیت عالی و سفارش آنلاین چاپ نمایید. مجموعه‌ای متنوع از مقواهای فانتزی، کارتی و گلاسه و خدمات تکمیلی بعد از چاپ از جمله سلفون، طلاکوب، پرفراژ و … را در اختیار دارید تا بهترین باشید فانوس‌پرینت همیشه و همه جا همراه شماست.