پوستر

پوسترها صفحات کاغذی در ابعاد بزرگ هستند که برای تبلیغات، آموزش، فراخوان حضور و حتی تکثیر آثار هنری به جهت تزئین از آن استفاده می‌شود.  این صفحات بزرگ یکی از قدیمی‌ترین و موثرترین روش‌های انتقال پیام‌ تبلیغاتی در مدت زمان کوتاه می‌باشند. با این ویژگی خود را از دیگر محصولات متمایز می‌کند. چاپ پوستر ما برای فراخوان برنامه‌ها، آموزش در محیط کار، ارائه محتوا در محیط‌های آموزشی و پژوهشی، پیام‌های تبلیغاتی( از جمله معرفی محصولات جدید، تخفیف و فروش ویژه برای نصب پشت شیشه فروشگاه و ...) ، یا حتی فقط برای دیزاین یک اتاق ایده‌آل است.

پوستر
پوستر
پوستر
پوستر
پوستر
پوستر
پوستر
پوستر
توضیحات

پوستر

چاپ پوستر در سایزهای بزرگ و غیر استاندارد روزگاری چالش فعالان در عرصه تبلیغات و بازاریابی بشمار می‌رفت. پوسترها به منظور نصب شدن بر روی دیوارها و یا دیگر سطوح عمودی طراحی شده‌اند. اهداف در ارائه پوسترها متنوع است، یک پوستر ممکن است برای تبلیغات باشد یا برای فراخوان حضور در مراسم و یا برای تکثیر یک اثر هنری با هدف اقتصادی و فرهنگی و فروش ارزان قیمت از آن استفاده شود. از پوسترها برای امور آموزشی نیز استفاده زیادی می‌شود.

فانوس‌پرینت می‌تواند با استفاده از تکنولوژی روز چاپ دیجیتال پوسترهایی از انواع مختلف کاغذ تا عرض ۱۵۰ سانتی‌متر را که بدون بو و سازگار با محیط زیست است را بصورت ۲۴ ساعته تولید نماید.کیفیتی مثال زدنی از برندهای معتبر جهانی CANON و HP.

مهمترین عامل در ارائه موفق یک پوستر و چشمگیر و اثرگذار بودن آن چاپ و رنگ‌بندی آن می باشد.به همین منظور باید از پتانسیل خلاقیت و گرافیک بیشتر بهره ببرید.تا این محصول را زیبا، ماندگار و منحصر بفرد کنید.

ما پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع‌رسانی زیباتر و کم هزینه‌تر از این پوسترها بدون سلفون و لمینیت، پشت شیشه واحدهای صنفی خود استفاده نمایید، و یا با لمینیت در هرکجا با اطمینان استفاده کنید و حتی بر روی سازه‌های نمایشگاهی، شاسی و … نصب نمایید.

هنگامی که شما برای اجرای خدمات چاپی با فانوس پرینت سهیم می‌شوید. به ارزش افزوده‌ای که از این ارتباط نصیبتان خواهد شد بیاندیشید. شما بدون نیاز به ترک میزکار خود می‌توانید گام به گام از طریق مشاوره و خدمات پشتیبانی online  اقدام به سفارش چاپ پوستر با مجموعه‌ای متنوع از کاغذ و مواد اولیه مرغوب نمایید و آنرا در اولین فرصت با برشی دقیق و با بسته بندی متفاوت تحویل بگیرد

شما می‌توانید با توجه به ارزش نیروی انسانی و فضای اداری محدودتان، مجموعه‌ای از سفارشات آسان و پیچیده خود را از فانوس‌پرینت بخواهید.