سربرگ

شرکت‌ها و موسسات برای هویت بخشی، برندسازی و ایجاد انضباط سازمانی در مکاتبات داخلی و خارجی پیش از هر چیز اقدام به تهیه سربرگ می‌نمایند. سربرگ، برگه‌هایی است که برای انجام امور نامه نگاری ادارات و موسسات یا اشخاص حقیقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بطور معمول در قطع A4 ارائه می‌شود و طراحی آن ترکیبی از رنگ سازمانی، نشانه (لوگو)، عنوان کامل سازمان، نشانی پستی و مسیرهای ارتباطی مثل (تلفن، نمابر، سایت و...) می‌باشد.
فانوس پرینت برای برقراری ارتباطی ویژه بین شما و مشتریان و حتی کارکنانتان پیشنهادی غیر قابل چشم پوشی دارد. مجموعه‌ای زیبا از سربرگ، کاغذ یادداشت، سرتیفیکیت، رسیدها و فرم‌های منظم‌کننده روال کاری و ... با بهترین مواد اولیه در تنوعی بی نظیر، هر تعدادی که به آن نیاز دارید از 1 نسخه تا هزاران نسخه.

سربرگ
سربرگ
سربرگ
سربرگ
سربرگ
سربرگ
سربرگ
سربرگ
سربرگ
توضیحات سربرگ

سربرگ

اوراق اداری در اصطلاح عام بیشتر به مجموعه اسنادی شامل سربرگ ، کارت ویزیت و پاکت‌نامه گفته می‌شود. اما در اصل حوزه‌ای گسترده‌تر را شامل مواردی همچون کاغذ یادداشت، اسناد مالی و اداری( انواع فاکتور،رسیدهای دریافت و پرداخت، فرم‌های داخلی شرکت اعم از فرم دریافت سفارش و …) را نیز شامل می‌شود.

این اوراق معمولا برای فعالیت‌های رسمی و یا داخلی در سازمان‌ها بکار گرفته شده است. و معمولا برای هماهنگی بیشتر به صورت ست طراحی و چاپ می‌گردند. به همین دلیل به آن اصطلاحاَ “ست اوراق اداری” گفته می‌شود. سربرگ‌ ها بطور معمول در قطع A4 ارائه می‌شود. و طراحی آن ترکیبی از رنگ سازمانی، نشانه (لوگو)، عنوان کامل سازمان، نشانی پستی و مسیرهای ارتباطی مثل (تلفن، نمابر، سایت و…) می‌باشد. عناوینی مانند «تاریخ، شماره، پیوست» با توجه به فایل‌های آماده برای نامه نگاری‌های اداری، بر روی سربرگ فضای لازم برای چاپ آن‌ها توسط چاپگرهای رومیزی پیش‌بینی می‌شود. قطع A5 پس از قطع A4 در اولویت طراحی قرار دارد. معمولاً این قطع برای مکاتبات با متن‌های کوتاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما استانداردی برای قطع سربرگ وجود ندارد. سازمان‌ها معمولا برای بالا بردن ضریب امنیت استفاده از سربرگشان سربرگ‌های مکاتبات داخلی را که در دسترس تمامی پرسنل قرار دارد، متفاوت از سربرگ اصلی طراحی و چاپ می‌نمایند.

سربرگ در اصل حوزه‌ای گسترده‌تر را شامل می شود هم چون مواردی مانند کاغذ یادداشت، اسناد مالی و اداری (انواع فاکتور،رسیدهای دریافت و پرداخت، فرم‌های داخلی شرکت اعم از فرم دریافت سفارش و ...)

یک پیشنهاد ویژه برای اعتبار بخشی به کسب و کار شما ست بودن اوراق اداری است.

فانوس پرینت برای برقراری ارتباطی ویژه بین شما و مشتریان و حتی کارکنانتان پیشنهادی غیر قابل چشم پوشی دارد. مجموعه ای زیبا از سربرگ، کاغذ یادداشت، سرتیفیکیت، رسیدها و فرم های منظم کننده روال کاری و … با بهترین مواد اولیه در تنوعی بی نظیر، هر تعدادی که به آن نیاز دارید از ۱ نسخه تا هزاران نسخه.

انواع فاکتور، فرم های مرخصی، فرم های دریافت و ثبت سفارش، رسید دریافت وجه، لیست تنخواه و … این اوراق به شما کمک می کنند تا مواردی که در طول زمان به فراموشی سپرده می شوند، ثبت و در زمان لازم به کمک شما بیایند. بدون اینکه ذهن خود و پرسنل سازمان را برای نگه داری از آن درگیر نمایید. هنگامی که شما برای اجرای خدمات چاپی با فانوس‌پرینت سهیم می‌شوید. به ارزش افزوده‌ای که از این ارتباط نصیبتان خواهد شد بیاندیشید. شما بدون نیاز به ترک میزکار خود می‌توانید گام به گام از طریق مشاوره و خدمات پشتیبانی online اقدام به سفارش چاپ سربرگ با مجموعه‌ای متنوع از کاغذ و مواد اولیه مرغوب نمایید و آنرا در اولین فرصت با برشی دقیق و با بسته‌بندی متفاوت تحویل بگیرد. شما می‌توانید با توجه به کمبود نیروی انسانی و فضای اداری محدودتان مجموعه‌ای از سفارشات آسان و پیچیده خود را از فانوس‌پرینت بخواهید.برای ارائه‌ی این خدمات هم اکنون به ما بپیوندید و شروع به کار با فانوس‌پرینت کنید. به ما اعتماد کنید.

 

چک لیست سربرگ

چک لیست عمومی

 • فایل مورد نظرم را به لحاظ کیفیت برای چاپ بررسی کردم
 • طرحم در سایز واقعی طراحی شده و کیفیت مطلوب برای چاپ دارد
 • مدرنگی فایلم CMYK است و از تفاوت سیستم خروجی رنگ بین مانیتور (RGB) و دستگاه‌های چاپ (CMYK)و حتی بین تکنولوژی مرکب انواع دستگاه‌های چاپ، کاغذ و پوشش‌ها مطلعم.
 • از فونت کمتر از 8pt به عنوان محتوای اصلی در هیچ محصولی استفاده نمی‌کنم.
 • از ترکیب رنگی 16bit در فایلم استفاده نکرده‌ام
 • رزولوشن فایلم برای چاپ افست و دیجیتال 300dpi است
 • برای پلات و چاپ عریض فضای داخلی رزولوشن 150dpi را چک کردم
 • برای بنر و چاپ عریض فضای خارجی رزولوشن 72dpi را در نظر گرفتم.
 • از فایل، پرینت و یا نمونه چاپ دیجیتال تهیه و ترکیب چینش، سایز فونت، املای متن و ... را چک نموده ام.
 • فایل های تک تصویر را با فرمت‌های jpg و Tif و فایلهای با تعداد صفحات زیاد (کتاب) را با فرمت pdf ذخیره نموده ام.
 • از اینکه برشکار برای زیبایی بیشتر محصول، برش را از داخل رنگ محصول انجام میدهد تا سفیدی نداشته باشد و محصول بعد از برش حدود 3 میلیمتر کوچکتر از فایل خواهد شد آگاهم.
 • از اینکه خوانایی QR-Code به میزان جزئیات آن و بزرگی و کوچکی مقیاس آن در چاپ دارد مطلعم و مسئولیت آنرا بعهده می‌گیرم و برای کمتر شدن این مشکل آن را بصورت تک رنگ مشکی(K100) ارائه نموده ام.