دفترچه راهنمای محصول

آیا آموزش در کسب و کار شما نقش حیاتی دارد؟ آیا برای انتقال دانشِ استفاده از محصول، نرم‌افزار یا خدماتتان تاکنون دفترچه‌ی راهنمایی را تهیه کردید؟ اگر شما به آموزش خریدار برای استفاده از بهترین عملکرد محصولتان می‌اندیشید. اگر با تهیه کتابچه راهنمای مرجع به بهترین عملکرد تکنسین خدمات پس از فروش خود می‌اندیشید. فرصت متمایز بودن از رقبا را از دست ندهید.

فانوس‌پرینت متخصص چاپ دفترچه‌های راهنما، جزوات آموزشی و مرجع می‌باشد. ما می‌توانیم مطالب آموزشی شما را در قالب کتاب با چسب گرم، گالینگور، فنری و شیرازه ارائه نماییم. چاپی با کیفیت متمایز بر روی مجموعه‌ای متنوع از کاغذهای تحریر و گلاسه با جلد رنگی، سلفون و برش تا با جلب رضایت خریدار از این همراهی آموزش با محصول باعث پیشرفت اهداف سازمان شما باشیم.

دفترچه راهنمای محصول
دفترچه راهنمای محصول
دفترچه راهنمای محصول
دفترچه راهنمای محصول
دفترچه راهنمای محصول
دفترچه راهنمای محصول
دفترچه راهنمای محصول
توضیحات دفترچه راهنمای محصول

دفترچه راهنمای محصول

دفترچه راهنمای محصول به جزوات یا کتابچه‌های همراه‌ محصول اطلاق می‌شود که مجموعه‌ای از اطلاعات فنی، تکمیلی، استانداردهای اخذ شده و نحوه استفاده و بکارگیری محصول برای ارائه بهترین عملکرد را به مخاطب و خریدار توضیح می‌دهد. اگر دغدغه‌ی ارائه‌ی بهترین عملکرد کالا یا محصول تولیدی خود را دارید یا آموزش در کسب و کار شما نقش حیاتی دارد ضرورت دارد به فکر تهیه دفترچه‌ی راهنما باشید، فرصت متمایز بودن از رقبا را از دست ندهید. ما در کنار شما هستیم.

تولیدکنندگان در دفترچه راهنمای محصول ضمن توضیحات درباره یک کالا، خدمات و یا توضیح چگونگی کارکرد یک محصول به بیان مشخصات فنی، ایرادات احتمالی و مزیت‌های رقابتی نسبت به دیگر محصولات نیز می‌پردازند. بدین ترتیب دفترچه راهنمای محصول ضمن تضمین نحوه صحیح استفاده توسط کاربر حس خوب تنها نبودن با یک محصول ناآشنا را پس از خرید از شما تجربه می‌کند و این حس عامل اصلی اعتماد در خریدهای بعدی خواهد بود. شما می‌توانید با آموزش خریدار به استفاده از بهترین عملکرد محصولتان بیا‌ندیشید. و با تهیه کتابچه راهنمای مرجع به بهترین عملکرد تکنسین خدمات پس از فروش خود مطمئن باشید. باید دقت داشت که طراحی و اجرای یک دفترچه راهنما معمولا به صورت یک پارچه و حرفه‌ای، توسط یک طراح انجام شود. ممکن است دفترچه های راهنمای محصولات گوناگون در یک شرکت با جلدهای یکسان و صفحه های داخلی گوناگون طراحی شوند. فانوس‌پرینت متخصص چاپ دفترچه‌های راهنما، جزوات آموزشی و مرجع می‌باشد. ما می‌توانیم مطالب آموزشی شما را در قالب کتاب با چسب گرم، گالینگور، فنری و شیرازه ارائه نماییم. چاپی با کیفیت متمایز بر روی مجموعه‌ای متنوع از کاغذهای تحریر و گلاسه با جلد رنگی، سلفون و برش تا با جلب رضایت خریدار از این همراهی آموزش با محصول باعث پیشرفت اهداف سازمان شما باشیم.

معمولاً تولیدکنندگان در این محصول ضمن ارائه توضیحات درباره شرکت تولیدکننده و کالا، خدمات یا محصول ارائه شده، در مورد چگونگی کارکرد یک محصول توضیح و به بیان مشخصات فنی، ایرادات احتمالی و مزیت‌های رقابتی نسبت به دیگر محصولات نیز می‌پردازند. بدین ترتیب دفترچه راهنمای محصول ضمن تضمین نحوه صحیح استفاده توسط کاربر، تجربه‌ی حس خوب تنها نبودن با یک محصول ناآشنا را پس از خرید در کاربر ایجاد می‌کند و این حس عامل اصلی اعتماد در خریدهای بعدی خواهد بود. شما می‌توانید با آموزش خریدار به استفاده از بهترین عملکرد محصولتان بیا‌ندیشید. شما می‌توانید با تهیه کتابچه راهنمای مرجع به بهترین عملکرد تکنسین خدمات پس از فروش خود نیز مطمئن باشید. باید دقت داشت که طراحی و اجرای یک دفترچه راهنما معمولا به صورت یک پارچه و حرفه‌ای، توسط یک طراح انجام شود. ممکن است دفترچه های راهنمای محصولات گوناگون در یک شرکت با جلدهای یکسان و صفحه های داخلی گوناگون طراحی شوند.

فانوس‌پرینت متخصص چاپ دفترچه‌های راهنما، جزوات آموزشی و مرجع می‌باشد. ما می‌توانیم مطالب آموزشی شما را در قالب کتاب با چسب گرم، گالینگور، فنری و شیرازه ارائه نماییم. چاپی با کیفیت متمایز بر روی مجموعه‌ای متنوع از کاغذهای تحریر،کرافت و گلاسه با جلد رنگی، سلفون و برش تا با جلب رضایت خریدار از این همراهی آموزش با محصول باعث پیشرفت اهداف سازمان شما باشیم.

 

چک لیست دفترچه راهنمای محصول

چک لیست عمومی

 • فایل مورد نظرم را به لحاظ کیفیت برای چاپ بررسی کردم
 • طرحم در سایز واقعی طراحی شده و کیفیت مطلوب برای چاپ دارد
 • مدرنگی فایلم CMYK است و از تفاوت سیستم خروجی رنگ بین مانیتور (RGB) و دستگاه‌های چاپ (CMYK)و حتی بین تکنولوژی مرکب انواع دستگاه‌های چاپ، کاغذ و پوشش‌ها مطلعم.
 • از فونت کمتر از 8pt به عنوان محتوای اصلی در هیچ محصولی استفاده نمی‌کنم.
 • از ترکیب رنگی 16bit در فایلم استفاده نکرده‌ام
 • رزولوشن فایلم برای چاپ افست و دیجیتال 300dpi است
 • برای پلات و چاپ عریض فضای داخلی رزولوشن 150dpi را چک کردم
 • برای بنر و چاپ عریض فضای خارجی رزولوشن 72dpi را در نظر گرفتم.
 • از فایل، پرینت و یا نمونه چاپ دیجیتال تهیه و ترکیب چینش، سایز فونت، املای متن و ... را چک نموده ام.
 • فایل های تک تصویر را با فرمت‌های jpg و Tif و فایلهای با تعداد صفحات زیاد (کتاب) را با فرمت pdf ذخیره نموده ام.
 • از اینکه برشکار برای زیبایی بیشتر محصول، برش را از داخل رنگ محصول انجام میدهد تا سفیدی نداشته باشد و محصول بعد از برش حدود 3 میلیمتر کوچکتر از فایل خواهد شد آگاهم.
 • از اینکه خوانایی QR-Code به میزان جزئیات آن و بزرگی و کوچکی مقیاس آن در چاپ دارد مطلعم و مسئولیت آنرا بعهده می‌گیرم و برای کمتر شدن این مشکل آن را بصورت تک رنگ مشکی(K100) ارائه نموده ام.