ارتباط با ما

کاربر گرامی، با تشکر از شما به خاطر انتخاب فانوس‌پرینت، به استحضار می‌رساند کارشناسان فنی سایت مهمترین سوالات که عموماً دغدغه‌های مشترک کاربران و مهم در حوزه چاپ و طراحی است را برای سهولت دسترسی شما در بخش پرسش‌های متداول گردآوری نموده‌اند. لطفاً در صورت ایجاد هرگونه سوال یا ابهامی پیش از ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی با کارشناسان، بخش پرسش‌های متداول را مطالعه نمایید.

تلفن: ۸۸۸۲۹۳۸۸ خط ویژه

  • بخش‌های فنی و کارگاهی ما در آدرس زیر قرار دارد، ولی متأسفانه توان میزبانی از مراجعان حضوری را نداریم. ممنون!
  • سایت فانوس‌پرینت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شما بوده و اقدام به پذیرش سفارش می‌نماید. اما اقدامات اجرایی در طول روزهای کاری (شنبه تا پنج‌شنبه) به استثنای تعطیلات در دو شیفت کاری انجام می‌شود.
  • توجه داشته باشید که شماره پیامک                             تنها کانال ارتباطی بر بستر  پیامک (اس ام اس) است که از طریق آن وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه فانوس‌پرینت را برای کاربران و مشتریان خود ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک با عنوان فانوس‌پرینت، با هر شماره دیگری تخلف است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ( ایمیل شکایات) اطلاع دهید.
  • همچنین (شماره پیامکِ)                   ، سامانه ارسال خودکار پیامک است و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

شماره های تماس

کارگاه
021-8882-9388
021-8882-9488
سایت
021-8814-0453

پست الکترونیک

رسیدگی به شکایات
hi@fanoosprint.ir
بخشهید طراحی
design@fanoosprint.ir
بخشهید مالی
financial@fanoosprint.ir

شبکه های اجتماعی

روی نقشه ما را پیدا کنید:

تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به فردوسی، خیابان شهید موسوی،کوچه شهید محمدآقا، بن بست ستاره پلاک 2 واحد 3

برای ما پیام بگذارید