کارت ویزیت

کارت ویزیت در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع است. بیزینس‌کارت‌ها به یک ضرورت ساده و بهترین ابزار بازاریابی برای هر کسب و کار تبدیل شده‌اند. آن‌ها تاثیر ماندگاری در ذهن مخاطبان می‌گذارند. روی کارت ویزیت خود سرمایه‌گذاری کنید. بویژه برای اشخاص حقیقی، به نوعی یک پروفایل مختصر و مفید‌اند که سریع مخاطبتان را با اطلاعات آن می‌توانید تحت تاثیر قرار دهید. اطلاعاتی نظیر محل اشتغال، سمت، زمینه تخصصی و سطح تحصیلات شما در کنار کارت ویزیتی با کیفیت و زیبا میتواند نتیجه یک مذاکره را تعیین کند.
روی کارت ویزیت خود سرمایه‌گذاری کنید.
فانوس‌پرینت می‌تواند با تنوعی مثال زدنی در جنس کارت ویزیت به شما کمک کند تا کارت‌های خود را که به درستی نشان‌دهنده نام تجاری و نوع فعالیت شماست را در اختیارتان قرار دهد.

کارت ویزیت
کارت ویزیت
کارت ویزیت
کارت ویزیت
کارت ویزیت
کارت ویزیت
توضیحات

کارت ویزیت

کارت ویزیت‌ها عموما در ابعاد استاندارد ۵×۹ سانتیمتر است. اما با توجه به نوع چاپ و نگاه مشتری قابلیت تغییر نیز دارد. طرح کارت بر روی مقوا با گراماژ گوناگون چاپ و بهمراه پوشش‌های متنوع (اعم از انواع سلفون، یووی، و لمینیت) جهت ماندگاری و زیبایی ارائه می‌شود. روی کارت ویزیت خود سرمایه‌گذاری کنید. عناصر بصری که بطور معمول در کارت ویزیت قابلیت حضور دارند عبارتند از: ترکیبی از رنگ سازمانی، نشانه و عنوان سازمان، نوع فعالیت، نشانی و کانال‌های ارتباطی است. در صورتی که کارت مذکور شخصی باشد نام صاحب کارت سمت یا سطح تحصیلات به همراه کانال ارتباطی شخصی نیز به عناوین بالا اضافه می‌شود. افقی یا عمودی بودن کارت ویزیت بستگی به چگونگی تصاویر و نوشتار آن دارد.

فانوس‌پرینت می‌تواند با تنوعی مثال زدنی در جنس کارت ویزیت(با بیش از صد نوع مختلف) به شما کمک کند تا کارت‌های خود را که به درستی نشان‌دهنده نام تجاری و نوع فعالیت شماست را در اختیارتان قرار دهد. شما می‌توانید فایل کارت‌های قدیمی و زیبای خود را برای چاپ مجدد آپلود نموده یا از آتلیه طراحی فانوس‌پرینت در طراحی بیزینس کارت کمک بگیرید.

بیزینس‌کارت‌ها به یک ضرورت ساده و بهترین ابزار بازاریابی برای هر کسب و کار تبدیل شده‌اند. آن‌ها تاثیر ماندگاری در ذهن مخاطبان می‌گذارند. کارت ویزیت نیز متناسب با محدوده فعالیت موضوع و نظر سفارش دهنده قابلیت اعمال خدمات فانتزی را خواهد داشت. اما در موارد رسمی مانند دانشگاه‌ها، سازمان‌های دولتی و … سادگی در عین زیبایی بیشتر نمود خواهد داشت. هنگامی که شما برای اجرای خدمات چاپی با فانوس‌پرینت سهیم می‌شوید. به ارزش افزوده‌ای که از این ارتباط نصیبتان خواهد شد بیاندیشید. شما بدون نیاز به ترک میزکار خود می‌توانید گام به گام از طریق مشاوره و خدمات پشتیبانی online اقدام به سفارش چاپ کارت ویزیت نمایید. ما با مجموعه‌ای متنوع از کاغذ و مواد اولیه مرغوب و در اولین فرصت با برشی دقیق و با بسته‌بندی متفاوت تحویل شما می دهیم. شما می‌توانید با توجه به کمبود نیروی انسانی و فضای اداری محدودتان مجموعه‌ای از سفارشات آسان و پیچیده خود را از فانوس‌پرینت بخواهید.

برای ارائه‌ی این خدمات هم اکنون به ما بپیوندید و شروع به کار با فانوس‌پرینت کنید. به ما اعتماد کنید.