قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وب سایت فانوس پرینت

 • وب سایت فانوس پرینت از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین در این ارتباط است.
 • مشتری یا کاربر به کسی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات و سرویس‌های سایت اقدام نماید.
 • کاربران عملاً با ورود به سایت، شرایط و مقررات مطرح شده در این صفحه را برای تمام بازدیدهایی که در حال و آینده از آن خواهند داشت، پذیرفته و با آن موافقت کرده‌اند. این شرایط، تمام فعالیت‌های کاربران اعم از استفاده، سفارش و خرید را در بر می‌گیرد.
 • در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فانوس پرینت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود. شایسته است این صفحه را هرچند وقت یکبار برای اطلاع از تغییرات اعمال شده بازبینی کنید.
 • هرگاه کاربر سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‌نماید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما مطابق با کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که ما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام‌کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی و کانال‌های ارتباطی) جهت ارتباط با شما و اطلاع رسانی در مورد وضعیت سفارش‌ها به درخواست شما پاسخ دهیم.
 • در صورت استفاده از هر یک از خدمات فانوس پرینت، کاربران مسئول حفظ و محرمانه نگه‌داشتن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
 • توجه داشته باشید محصولات فانوس پرینت مناسب و مورد نیازِ تمامی سنین می‌باشد به همین علت به کابران زیر ۱۵ سال توصیه می‌شود با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
 • سایت فانوس پرینت ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت شما بوده و اقدام به پذیرش سفارش می‌نماید. اما اقدامات اجرایی در طول روزهای کاری (شنبه تا پنج‌شنبه) به استثنای تعطیلات در دو شیفت کاری انجام می‌شود.
 • سایت فانوس پرینت هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای ارسالی توسط کاربران ندارد. فایل ارسالی توسط کاربر به سایت بدین معنا تلقی می‌شود که کاربر مجوز استفاده، نگهداری و چاپ آن را دارد و با این کار حقوق مالکیت معنوی شخص دیگر و یا قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران را نقض نخواهد کرد. مسئولیت نقض حقوق معنوی و یا قوانین کشور بر عهده ارسال‌کننده فایل است. دسترسی کاربرانی که این بند را مراعات نکنند پس از هشدارهای لازم قطع خواهد شد.
 • کاربر تعهد می‌نماید در صورت سفارش اقلام چاپی که نیاز به مجوز دارد، اصل مجوز را به رویت کارشناسان فنی برساند. کارشناسان فنی و ناظران چاپ درصورت مشاهده هرگونه مغایرت سفارش ثبت‌شده با قوانین کشور و ضوابط حاکم بر سایت در هر مرحله از اجرا، می‌توانند نسبت به کنسل کردن آن سفارش اقدام نمایند.
 • به کاربران محترم فانوس‌پرینت توصیه می‌شود نهایت دقت و تمرکز را هنگام ثبت سفارش و آپلود فایل بخرج داده زیرا عودت اقلام چاپی و محصولات تولید شده بخاطر اشتباه در انتخاب نوع کاغذ، قطع، گرماژ، آپلود فایل، طراحی RGB و دیگر اشتباهات ناشی از کم دقتی کاربر قابل پذیرش نیست، زمینه فعالیت سایت فانوس پرینت ارائه خدمات آن‌لاین چاپ است و بدیهی است اقلام تولید شده برای دیگران کارایی ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع کاغذ و گرماژ آن اینجا کلیک کنید.
 • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی محصولات در سایت ، حق بلا اثر نمودن سفارش ثبت شده توسط مشتری، برای فانوس پرینت محفوظ است. و تعهد می‌نماید در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت نماید و مشتری با ورود و ثبت سفارش درسایت فانوس پرینت می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 • کاربر با عضویت در فانوس پرینت تعهد می‌کند که از امکانات و سرویس‌های سایت که برای استفاده مطلوب وی طراحی و گردآوری شده، سوء استفاده نکند.
 • با توجه به تفاوت سیستم رنگی چاپ CMYK با سیستم رنگی نمایش دهنده‌های دیجیتال RGB، نحوه نمایش و رنگ فایل در مانیتور ملاک چاپ نمی‌باشد. برای اطلاع از تفاوت‌های مُدهای رنگی اینجا کلیک کنید.
 • ما همواره نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا کلیه سفارش‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان برسد. بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و به همین علت آسیب‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش اطلاع داده شود و محصول آسیب دیده باید به همراه کلیه متعلقات و فاکتور، عودت داده شود و استفاده بخشی از سفارش ناقض این بند می‌باشد.
 • اگر سفارش معیوب یا ناقص بود، کاربر باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش اطلاع داده و ظرف مدت ۳ روز با هماهنگی نسبت به استرداد آن اقدام نماید. فانوس پرینت فقط در صورت طی روال فوق، خود را متعهد به استرداد وجوه پرداخت شده توسط کاربر می‌داند و در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و یا در صورت تمایل کاربر، اعتباری معادل قیمت کالای مسترد شده برای خریدهای دیگر در اختیار او قرار می‌دهد.
 • انصراف از سفارش ثبت شده باید فوراً بصورت تلفنی به اطلاع کارشناسان فنی برسد و اگر هنوز اقدامات اجرایی سفارش ثبت شده از جمله برش کاغذ مادر، زینک و… آغاز نشده باشد امکان حذف و یا تغییر کلی خواهد بود. در غیر اینصورت هزینه‌ی سفارشات در هر مرحله از بخش اجرا، محاسبه و در صورت کمتر بودن از کل مبلغ الباقی وجه در اسرع وقت به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز و یا در صورت تمایل کاربر، اعتباری معادل مبلغ مانده برای خریدهای دیگر در اختیار او قرار می‌دهد .
 • کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. نگران نباشید اگر نکته‌ای مبهم است از ما بپرسید. می‌توانید از چک لیست ما هم کمک بگیرید.
 • بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل اجرا، پیگیری و تحویل نخواهد بود. پس در ورود اطلاعات اعم از اطلاعات ارتباطی و … دقت کنید. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.
 • با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر،  برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.
 • لازم بذکر است همه مطالب در دسترس مانند متن، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فانوس پرینت جزئی از اموال آن محسوب می‏‌شود، اما استفاده و نشر این مطالب بلامانع است.  و کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و… می‌باشند.
 • فانوس پرینت می‌تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هرموقع، بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. متن قرارداد همیشه برروی سایت قابل مشاهده است. درصورتیکه در هر زمانی با این قرارداد مخالف بودید می توانید عضویت خود را از سایت حذف کنید. بدیهی است در این صورت پروفایل شما نیز حذف خواهد شد.