چاپ بک لایت

تابلوهایی بزرگ با عکس طبیعی، چشم‌اندازی زیبا شبیه یک نمایشگر ال سی دی در برند فروشی‌های عطر و ادکلن نظر شما را جلب کرده تا برای دکور و تزئین دفتر مهندسی، داروخانه، مطب و یا شرکت خود از آن بهره ببرید. چاپی بی‌نظیر و با کیفیت جهت استفاده بر روی تابلوها یا شیشه‌هایی که منبع نور در پشت خود دارند.

فانوس‌پرینت قادراست تا بک‌لایت را تا عرض 150 سانتی‌متر با کیفیتی مثال زدنی ارائه نماید. تصاویر تبلیغاتی برند شما شایسته بهترین کیفیت چاپ است ما میدانیم که برای بسیاری از کسب وکار‌ها، چاپ با کیفیت تبلیغات رکن مهم روابط آن‌ها با مصرف‌کنندگان، واسطه‌ها، بازاریابان و مشتریان است.  ما تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات شما بکار گرفته و آنرا وظیفه خود می‌دانیم. اصول کار گروهی ما بر این نکته تاکید دارد.

چاپ بک لایت
چاپ بک لایت
چاپ بک لایت
چاپ بک لایت
چاپ بک لایت
توضیحات

چاپ بک لایت

تابلوهایی بزرگ با عکس طبیعی، بک لایت و چشم‌اندازی زیبا شبیه یک نمایشگر ال سی دی در برند فروشی‌های عطر و ادکلن نظر شما را جلب کرده تا برای دکور و تزئین دفتر مهندسی، رستوران، فست فود، کافی شاپ، داروخانه، مطب و یا شرکت خود از آن بهره ببرید. چاپی بی‌نظیر و با کیفیت جهت استفاده بر روی تابلوها یا شیشه‌هایی که منبع نور در پشت خود دارند.

فانوس‌پرینت قادر است تا بک لایت را تا عرض ۱۵۰ سانتی‌متر با کیفیتی مثال زدنی ارائه نماید. تصاویر تبلیغاتی برند شما شایسته بهترین کیفیت چاپ است ما میدانیم که برای بسیاری از کسب وکار‌ها، چاپ با کیفیت تبلیغات رکن مهم روابط آن‌ها با مصرف‌کنندگان، واسطه‌ها، بازاریابان و مشتریان است. ما تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات شما بکار گرفته و آنرا وظیفه خود می‌دانیم. اصول کار گروهی ما بر این نکته تاکید دارد.

بک لایت