پلات لمینیت

تابحال با ویترین چشم نوازِ فروشگاه‌ها، غرفه‌های نمایشگاه و یا دکور سالن‌های همایش و جشنواره‌ها برخورد کرده‌اید؟ چاپ‌هایی با کیفیت و مقاوم که شاخصه مهم آنها عرض و طول زیاد است. این نوع چاپ بین حرفه‌ای‌ها به چاپ فضای داخلی(Indoors) مشهور است. این نوع چاپ به شما اجازه می‌دهد تا در هر کسب و کاری که در آن مشغولید، فضایی جذاب، شیک، مدرن و متناسب با حرفه خود ایجاد کنید و در احساس مثبت و حس رضایتمندی مخاطبان، مشتریان و همکارانتان موثر باشید.

فانوس‌پرینت با بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ ایندور می‌تواند به بخش مهمی از نیازهای شما در این زمینه پاسخ دهد ما با تنوعی بی‌نظیر در جنس و ارائه چاپ تا عرض 150 سانتی‌متر خدماتی متمایز از همکارانمان ارائه می‌کنیم.

کیفیتی مثال زدنی از برندهای معتبر جهانی CANON و HP.

پلات لمینیت
پلات لمینیت
پلات لمینیت
پلات لمینیت
توضیحات

پلات لمینیت

در صنعت چاپ دیجیتال، پلات لمینیت با توجه به دستگاه‌های چاپ عریض و نیز با توجه به تکنولوژی و جنس خروجی دستگاه به دو دسته کلی فضای داخلی و خارجی (Indoor و Outdoor) تقسیم می‌شوند. چاپ فضای داخلی از لحاظ کیفیت چاپ، سرعت تهیه، سایز چاپ و تنوع بالای جنس حائز اهمیت می‌باشد. دستگاه‌های پلاتر در دسته‌بندی چاپی فضای داخلی (Indoor) قرار می‌گیرند این نوع چاپ همانطور که از نامش پیداست جهت چاپ پوسترها، استندهای اطلاع‌رسانی، تبلیغات معرفی محصول، نمایشگاه‌ها و… در ابعاد آزاد تا عرض ۱۵۰ سانتیمتر و طول نامحدود برای استفاده در مکان‌هایی که به طور کلی فاصله دید کمی وجود دارد بکار می‌رود. از این سیستم برای چاپ پوسترهای نمایشگاهی و تبلیغاتی حتی در تیراژ یک نسخه مثل استندهای نمایشگاهی، غرفه و دفاتر استفاده می‌شود. این سیستم با وجود سرعت بالا قابلیت چاپ بر روی انواع جنس‌ها شامل انواع کوتد،فتوگلاسه، بک‌لایت، کنواس(بوم)، استیکر و… را دارد. معمولا جهت محافظت و ماندگاری بیشتر پلات‌های کاغذی(کوتد و…) و همچنین برای نصب و استفاده در استندهای نمایشگاهی، پوسترهای چاپ شده لمینت هم می‌شوند.

فانوس‌پرینت می‌تواند پلات لمینت را با استفاده از تکنولوژی روز چاپ Indoor و مجموعه متنوعی از انواع مختلف کاغذ و پارچه و چاپ تا عرض ۱۵۰ سانتی‌متر را که بدون بو و سازگار با محیط زیست است را بصورت ۲۴ ساعته تولید نماید. کیفیتی مثال زدنی از برندهای معتبر جهانی CANON و HP. از این رو صاحبان مشاغل برای تبلیغ و معرفی محصول، کالا و خدمات در محل‌های عرضه، نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها و… و برگزارکنندگان همایش، کنفرانس، مراسم و… از استفاده کنندگان مستمر این محصول هستند. مهمترین عامل در ارائه موفق یک تبلیغ و چشمگیر و اثرگذار بودن پلات لمینت ، چاپ و رنگ‌بندی آن می‌باشد. به همین منظور باید از پتانسیل خلاقیت و گرافیک بیشتر بهره ببرید. تا این محصول را زیبا، ماندگار و منحصر بفرد کنید.

ما پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع‌رسانی زیباتر و کم هزینه‌تر از این پوسترها بدون سلفون و لمینیت، پشت شیشه واحدهای صنفی خود استفاده نمایید، و یا با لمینیت در هرکجا با اطمینان استفاده کنید و حتی بر روی سازه‌های نمایشگاهی، شاسی و … نصب نمایید.