کارت دعوت

اگر می‌‌خواهید به شکلی خاص و رسمی از میهمانانتان برای شرکت در مراسمی دعوت کنید این محصول می تواند بهترین انتخابتان باشد شما با استفاده از گرافیک، طرحی مناسب با موضوع مراسمتان ایجاد و از تنوع کاغذ و پوششی که فانوس پرینت در اختیارتان قرار می‌دهد، کارت دعوتی نفیس و زیبا تهیه کنید و دیگر مجبور به انتخاب بین دو یا سه مدل تکراری و عمومی موجود در بازار نیستید. شما می توانید هر آنچه که در ذهنتان طراحی کرده‌اید را به چاپ برسانید.

کارت دعوت
کارت دعوت
کارت دعوت
کارت دعوت
کارت دعوت
کارت دعوت
کارت دعوت
کارت دعوت
توضیحات

کارت دعوت

همان طور که معنای کلمه دعوت مشخص می باشد، اصولا کارت دعوت دعوتنامه‌ای است برای میهمانان یک میهمانی رسمی نظیر همایش ها، مجلس نامزدی، جشن عقد، عروسی یا عزاداری ارسال می‌شود و از آنان رسما برای حضور در آن مراسم دعوت می‌گردد.

استفاده از کارت دعوت ، چندان رایج است که به دلیل مزایای بسیار ، آن را بویژه برای میهمانی های بزرگتر توصیه می کنیم.

امروزه به دنبال نیاز و تقاضای مشتریان، تنوع کارت‌ها از لحاظ طرح و شکل، بسیار زیاد شده است. فانوس پرینت قادر است که این کارت ها را در ابعاد استاندارد ۱۸*۱۳ یا ۱۵*۱۵ و یا ابعاد مورد دلخواه شما در جنس هایی نظیر گلاسه، کتان و کرافت و نیز پوشش سلفون مات، براق یا مخملی ارائه نماید. و همچنین می توانیم مشخصات افراد دعوت شده را به صورت تک تک بر روی پاکت یا کارت دعوت چاپ نماییم.

ما در فانوس پرینت با توجه به سبک سلیقه افراد در هر ارگانی میتوان از هر دو سلفون مات یا براق جهت پوشش آن استفاده کرد.invitation card